Prywatne Przedszkole Jabłonna Warszawa - Pomarańczowa Ciuchcia

JABŁONNA

NOWA OFERTA: grupa ogólna do godz. 13.00!

Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia w Jabłonnie wraz z rozległym placem zabaw jest położone z dala od zgiełku wielkiego miasta, w zacisznym, zielonym miejscu. Przedszkole Jabłonna posiada przestrzenne, doskonale wyposażone sale. O dydaktykę i bezpieczeństwo dzieci dba zespół młodych, wykształconych nauczycieli. To miejsce, gdzie panuje domowa atmosfera. Do naszego przedszkola łatwo dojechać z okolic Nowego Dworu Mazowieckiego, Legionowa oraz Tarchomina.

Naszym podopiecznym zapewniamy opiekę i wszechstronny rozwój. Oprócz standardowego programu wytyczonego przez MEN realizujemy także programy własne. Oferujemy również pakiet specjalnych zajęć dodatkowych organizowanych przez nasze przedszkole. Jabłonna tym samym zyskała kolejne miejsce, w którym dzieci nie tylko mają szansę na rozrywkę w najlepszym wydaniu, ale również rozwój i nabywanie kolejnych umiejętności. To właśnie w naszej placówce odkrywają nierzadko swoje pierwsze zainteresowania i pasje.

Każdy przedszkolak może liczyć na indywidualne podejście. Zatrudniona kadra pedagogiczna posiada odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie. Dzięki temu wpływamy na wszechstronny rozwój maluchów, ale zawsze zgodnie z ich możliwościami, potrzebami i oczekiwaniami. Nasze przedszkole Jabłonna wyróżnia panująca tu przyjazna atmosfera. Dzieci czują się bezpiecznie. Każdy przedszkolak jest dla nas najważniejszy.

Zachęcamy do odwiedzania naszej placówki. Rodzice mogą przyjść wraz z przyszłymi przedszkolakami, bo to przecież ich zdanie jest najważniejsze. Miejsce, które dzieci akceptują, stanie się ich drugim domem. To w przedszkolu spędzają przecież większość dnia. Zapraszamy do kontaktu z panią dyrektor oraz kadrą pedagogiczną. Chętnie udzielimy wszelkich informacji i rozpoczniemy łagodną dla dziecka adaptację. W końcu to dla niego zostało stworzone przedszkole. Jabłonna może cieszyć się obiektem o najwyższym standardach i najlepszej jakości świadczonych usługach.

Przedszkole jest otwarte od 6.30 do 18.00. 

Zapisy trwają przez cały rok.

Kontakt

Pomarańczowa Ciuchcia Jabłonna

Dyrektor: Marta Jarzębowska

tel.: 535 130 035
tel. kom.: 600 824 400
e-mail: jablonna@pomaranczowa-ciuchcia.pl 

Adres:

ul. Przylesie 14
05-110 Jabłonna

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek      6:30 – 18:00

Używamy plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
polityka prywatności, polityka cookies