JABŁONNA

Dwujęzyczne Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia Jabłonna

 
NOWA OFERTA:
GRUPA DWUJĘZYCZNA Z ELEMENTAMI MONTESSORI JUŻ OD 475 PLN!

 

Co nas wyróżnia? 

 • Edukacja i wychowanie na najwyższym poziomie

  Naszym priorytetem jest zapewnienie przedszkolakom opieki, edukacji, wychowania  i wszechstronnego rozwoju na najwyższym poziomie. Dba o to zespół  wykształconych,  ciepłych, zaangażowanych nauczycieli oraz instruktorów i specjalistów. Oprócz standardowego programu wytyczonego przez MEN realizujemy programy i projekty własne. Oferujemy również bogaty pakiet zajęć dodatkowych. Jabłonna tym samym zyskała kolejne miejsce, w którym dzieci nie tylko mają szansę na rozrywkę w najlepszym wydaniu, ale również rozwój i nabywanie kolejnych umiejętności. To właśnie w naszej placówce odkrywają nierzadko swoje pierwsze zainteresowania i pasje.

 • Edukacja dwujęzyczna

  Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia Jabłonna wyróżnia się spośród okolicznych przedszkoli, że oferuje edukację dwujęzyczną. Ogromny wpływ na jakość edukacji ma to, że nauczyciel anglojęzyczny komunikuje się tylko w języku angielskim (z dziećmi, rodzicami, nauczycielem polskojęzycznym, całą kadrą przedszkola) . Nie używa języka polskiego. Dzięki temu dzieci mają stały kontakt z językiem angielskim nie tylko podczas zajęć dydaktycznych, ale również podczas codziennych czynności: posiłków, zabaw swobodnych, spacerów. Sprawia to, że dzieci przyswajają język obcy zupełnie naturalnie. Metoda immersji językowej daje zachwycające efekty w postaci nie tylko pełnego rozumienia języka, ale też mówienia w sposób biegły przez dzieci.

 • Elementy Pedagogiki Montessori

  Podczas codziennych zajęć stosujemy elementy pedagogiki Marii Montessori – m.in. lekcje ciszy, zajęcia w kącikach pracy indywidualnej, aktywności z pomocami, takimi jak ramki zapięciowe, błotna kuchnia i wiele innych. 

 • Rodzinna atmosfera oparta na zaufaniu

  Jesteśmy dumni z tego, że przedszkole Jabłonna to miejsce, gdzie panuje rodzinna atmosfera. Rodzice z pełnym zaufaniem oddają nam swoje dzieci, które codziennie z radością przychodzą do naszego przedszkola. 

 • Indywidualne podejście do każdego dziecka

  Indywidulanie podchodzimy do każdego malucha, zawsze podążamy za jego możliwościami i potrzebami. Dzięki temu u nas każde dziecko czuje się ważne i wyjątkowe.

 

Nasza lokalizacja, warunki lokalowe

 • Klimatyczny zakątek – urokliwy, zielony plac zabaw 

  Dwujęzyczne Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia w Jabłonnie wraz z zielonym, urokliwym, tonącym w kwitnących krzewach i kwiatach, rozległym placem zabaw jest położone z dala od zgiełku wielkiego miasta, w zacisznym, klimatycznym miejscu.

 • Nowoczesne, inspirujące wnętrza

  Przedszkole Jabłonna posiada przestronne, doskonale wyposażone sale dydaktyczne oraz dużą, nowoczesną salę do zajęć sportowych i muzycznych. Z ogromną starannością dobieramy wszystkie zabawki i pomoce dydaktyczne, które są ekologiczne, wykonane przede wszystkim z drewna, posiadają atesty i certyfikaty. 

 • Dogodny dojazd

  Do naszego przedszkola łatwo dojechać nie tylko mieszkańcom Jabłonny, ale również z okolic Nowego Dworu Mazowieckiego, Legionowa oraz Tarchomina.
  Przedszkole Jabłonna jest otwarte już od 6.30 do 18.00.

 

Poznaj nas

 • Gorąco zapraszamy do odwiedzania naszej placówki. Zachęcamy, aby rodzice na spotkanie/rozmowę przychodzili wraz z przyszłym przedszkolakiem, bo to przecież jego zdanie jest najważniejsze:). Maluszek musi dobrze wybrać miejsce, które stanie się jego drugim domem:)
 • Zapraszamy do kontaktu z panią dyrektor oraz kadrą pedagogiczną. Chętnie udzielimy wszelkich informacji i rozpoczniemy łagodną dla dziecka adaptację. W końcu to dla niego zostało stworzone przedszkole Jabłonna.
  Zapraszamy! Zapisy trwają cały rok w miarę dostępności miejsc.

  Chcesz umówić się na rozmowę/spotkanie?
  A może chcesz skorzystać ze swoim dzieckiem z bezpłatnego tygodnia próbnego?
  Wyślij zgłoszenie:

Galeria

Kontakt

Pomarańczowa Ciuchcia Jabłonna

Dyrektor: Marta Jarzębowska

tel.: 535 130 035
tel. kom.: 600 824 400
e-mail: jablonna@pomaranczowa-ciuchcia.pl 

Adres:

ul. Przylesie 14
05-110 Jabłonna

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek      6:30 – 18:00