fbpx

JABŁONNA

UWAGA!
NOWA OFERTA:
GRUPA DWUJĘZYCZNA Z ELEMENTAMI MONTESSORI JUŻ OD 450 PLN!

Dwujęzyczne Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia w Jabłonnie wraz z zielonym, urokliwym, tonącym w kwitnących krzewach, rozległym placem zabaw jest położone z dala od zgiełku wielkiego miasta, w zacisznym, klimatycznym miejscu. Przedszkole Jabłonna posiada przestronne, doskonale wyposażone sale dydaktyczne oraz dużą, nowoczesną salę do zajęć sportowych i muzycznych.
Do naszego przedszkola łatwo dojechać nie tylko mieszkańcom Jabłonny, ale również z okolic Nowego Dworu Mazowieckiego, Legionowa oraz Tarchomina.
Przedszkole Jabłonna jest otwarte już od 6.30 do 18.00.

Naszym priorytetem jest zapewnienie przedszkolakom opieki, edukacji, wychowania  i wszechstronnego rozwoju na najwyższym poziomie. Dba o to zespół młodych, wykształconych,  nauczycieli oraz instruktorów i specjalistów. Oprócz standardowego programu wytyczonego przez MEN realizujemy programy i projekty własne. Oferujemy również pakiet zajęć dodatkowych. Jabłonna tym samym zyskała kolejne miejsce, w którym dzieci nie tylko mają szansę na rozrywkę w najlepszym wydaniu, ale również rozwój i nabywanie kolejnych umiejętności. To właśnie w naszej placówce odkrywają nierzadko swoje pierwsze zainteresowania i pasje.

Jesteśmy dumni z tego, że przedszkole Jabłonna to miejsce, gdzie panuje rodzinna atmosfera. Rodzice z pełnym zaufaniem oddają nam swoje dzieci, które codziennie z radością przychodzą do naszego przedszkola.

Indywidulanie podchodzimy do każdego malucha, zawsze podążamy za jego możliwościami i potrzebami. Dzięki temu u nas każde dziecko czuje się ważne i wyjątkowe.

Gorąco zapraszamy do odwiedzania naszej placówki. Zachęcamy, aby rodzice na spotkanie/rozmowę przychodzili wraz z przyszłym przedszkolakiem, bo to przecież jego zdanie jest najważniejsze:). Maluszek musi dobrze wybrać miejsce, które stanie się jego drugim domem:).
Zapraszamy do kontaktu z panią dyrektor oraz kadrą pedagogiczną. Chętnie udzielimy wszelkich informacji i rozpoczniemy łagodną dla dziecka adaptację. W końcu to dla niego zostało stworzone przedszkole Jabłonna. 

Zapraszamy! Zapisy trwają cały rok!

Chcesz umówić się na rozmowę/spotkanie?
A może chcesz skorzystać ze swoim dzieckiem z bezpłatnego tygodnia próbnego? Wyślij zgłoszenie:

Kontakt

Pomarańczowa Ciuchcia Jabłonna

Dyrektor: Marta Jarzębowska

tel.: 535 130 035
tel. kom.: 600 824 400
e-mail: jablonna@pomaranczowa-ciuchcia.pl 

Adres:

ul. Przylesie 14
05-110 Jabłonna

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek      6:30 – 18:00

Używamy plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
polityka prywatności, polityka cookies