CENTRUM

Dwujęzyczne Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia Centrum


Co nas wyróżnia?

 • Edukacja dwujęzyczna

  Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia Centrum  – to miejsce, które daje wiele możliwości. Prowadzimy grupy dwujęzyczne i grupy z rozszerzonym językiem angielskim. Wyróżnia nas to, że nauczyciel anglojęzyczny komunikuje się tylko w języku angielskim (z dziećmi, rodzicami, nauczycielem polskojęzycznym, całą kadrą przedszkola) . Nie używa języka polskiego. Dzięki temu dzieci mają stały kontakt z językiem angielskim nie tylko podczas zajęć dydaktycznych, ale również podczas codziennych czynności: posiłków, zabaw swobodnych, spacerów. Sprawia to, że dzieci przyswajają język obcy zupełnie naturalnie.

 • Nowoczesne technologie – nauka języka angielskiego z robotem Emysem

  Dużo radości naszym przedszkolakom sprawiają zabawy z Emysem – społecznym, interaktywnym robotem, który uwielbia uczyć dzieci języka angielskiego. Emys czuje, widzi, słyszy, reaguję na dotyk i zawsze potrafi zaangażować dzieci w radosną zabawę. Dzięki niemu zabawa z językiem angielskim jest prawdziwą frajdą.

 • Bogaty pakiet zajęć dodatkowych i inspirujące atrakcje

  Przedszkole Centrum stwarza optymalne warunki do wszechstronnego rozwoju wszystkich pociech. Regularnie organizujemy różnorodne atrakcje – koncerty muzyczne, teatrzyki, wycieczki oraz spotkania z nietuzinkowymi osobami. Zapewniamy bogaty pakiet zajęć dodatkowych, m.in. judo, gimnastykę, rytmikę, klub sportowy, szachy (w 6-latkach) oraz zajęć fakultatywnych, m.in. język hiszpański, nauka gry na pianinie, taniec, budowanie z klocków Lego. 

 • Serdeczna, wspierająca atmosfera

  Pomarańczowa Ciuchcia Centrum jest miejscem ciepłym, serdecznym i otwartym. Rodzice każdego dnia mogą porozmawiać z dyrektorem przedszkola i nauczycielami, a w razie potrzeby z  psychologiem przedszkolnym. 

 • Uśmiechnięta, profesjonalna kadra

  Rodzice, którzy powierzają nam swoje największe skarby, mogą być pewni, że zadba o nie profesjonalna kadra. Nasze panie – ciepłe, sympatyczne i uśmiechnięte – każdego dnia dokładają starań, aby przedszkolaki czuły się w przedszkolu bezpiecznie i wyjątkowo i wspaniale się rozwijały. 

 

Nasza lokalizacja, warunki lokalowe

 • Spokojny zakątek w sercu Warszawy

  Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia Centrum położone w samym sercu stolicy jest połączeniem nowoczesnych wnętrz z ciepłem i kameralnością przedszkolnego zacisza. W przedszkolu słychać gwar dziecięcych głosów oraz tupot małych nóżek dzieci w wieku od 1,5 do 6 lat. Dla tych najmłodszych funkcjonuje żłobek. Śródmieście stanowi doskonałą lokalizację nie tylko dla mieszkańców tych okolic, ale również rodziców, którzy pracują w pobliskich biurowcach.

 • Nowoczesne, inspirujące wnętrza

  Nasza placówka mieści się na pierwszym piętrze wieżowca Rondo 1. Charakteryzuje się wysokim standardem wyposażenia wnętrz, a dzięki technologii zastosowanej w całym budynku korzysta ze specjalistycznego systemu filtrowania powietrza połączonego z nawilżaniem i jonizacją. Dodatkowo zastosowano tu wyjątkowe systemy antybakteryjne w trosce o zdrowie naszych pociech. Przedszkole i żłobek śródmieście posiada 6 sal dydaktycznych, 2 łazienki, szatnię, pomieszczenia kuchenne oraz salę do spotkań indywidualnych.

 • Bardzo dogodny dojazd komunikacją miejską

  Położenie przedszkola pozwala wygodnie dotrzeć do niego wszystkim rodzicom pracującym w okolicznych wieżowcach, a świetny punkt komunikacyjny (metro, tramwaj, autobus, pociąg) umożliwia dojazd praktycznie z każdej lokalizacji miasta (wygodny dojazd metrem). Dzięki temu przedszkole w Centrum Warszawy jest idealnym rozwiązaniem dla rodziców, którzy chcą jak najdłużej pobyć z dzieckiem, choćby jeszcze w drodze do pracy.

 • Własny, zielony plac zabaw

  Wyjątkowym atutem naszego obiektu położonego w centrum miasta jest własny plac zabaw z bezpośrednim wyjściem dla podopiecznych. Wyposażony jest w drewniane, ekologiczne zabawki. Wokół placu rosną zielone drzewa i krzewy. Nasze przedszkolaki codziennie z radością z niego korzystają. 

  Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą przedszkola podczas spotkania z dyrektorem dostępnym codziennie w godzinach 9.00-17.00.

Galeria

Kontakt

Pomarańczowa Ciuchcia Centrum

Dyrektor; Natalia Zawadzka

tel. kom.: 730 057 700
e-mail: centrum@pomaranczowa-ciuchcia.p

Adres:

ul. Rondo ONZ 1,
00-124 Warszawa

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek      7:30 – 18:00