fbpx

CENTRUM

Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia Centrum położone w samym sercu stolicy jest połączeniem nowoczesnych wnętrz z ciepłem i kameralnością przedszkolnego zacisza. W przedszkolu słychać gwar dziecięcych głosów oraz tupot małych nóżek dzieci w wieku od 1,5 do 6 lat. Dla tych najmłodszych funkcjonuje żłobek. Śródmieście stanowi doskonałą lokalizację nie tylko dla mieszkańców tych okolic, ale również rodziców, którzy pracują w pobliskich biurowcach.

Przedszkole w Warszawa Centrum oraz żłobek centrum otwarte w 2013 roku korzystają z ponad 25 lat doświadczenia najpierw Zielonej, a potem Pomarańczowej Ciuchci. 

Nasza placówka mieści się na pierwszym piętrze wieżowca Rondo 1. Charakteryzuje się wysokim standardem wyposażenia wnętrz, a dzięki technologii zastosowanej w całym budynku – korzysta ze specjalistycznego systemu filtrowania powietrza połączonego z nawilżaniem i jonizacją. Dodatkowo zastosowano tu wyjątkowe systemy antybakteryjne w trosce o zdrowie naszych pociech, dzięki czemu tak bezpieczne jest nasze przedszkole. Centrum biznesowe Rondo 1 zadbało o wysokie standardy.

Położenie przedszkola pozwala wygodnie dotrzeć do niego wszystkim rodzicom pracującym w okolicznych wieżowcach, a świetny punkt komunikacyjny (metro, tramwaj, autobus, pociąg) umożliwia dojazd praktycznie z każdej lokalizacji miasta (wygodny dojazd metrem). Okazuje się więc, że żłobek w centrum Warszawy jest idealnym rozwiązaniem dla rodziców, którzy chcą jak najdłużej pobyć z dzieckiem, choćby jeszcze w drodze do pracy.

Przedszkole i żłobek śródmieście posiada 6 sal dydaktycznych, 2 łazienki, szatnię, pomieszczenia kuchenne oraz salę do spotkań indywidualnych. Wyjątkowym atutem naszego obiektu położonego w centrum miasta jest własny plac zabaw z bezpośrednim wyjściem dla podopiecznych.

Rodzice, którzy powierzają nam swoje największe skarby, mogą być pewni, że zadba o nie profesjonalna kadra z wieloletnim doświadczeniem i najlepszymi kwalifikacjami zawodowymi. Nasze panie – ciepłe, sympatyczne i uśmiechnięte nauczycielki – każdego dnia dokładają starań, aby przedszkolaki czuły się bezpiecznie i wyjątkowo. Oprócz grup tradycyjnych prowadzimy także grupy dwujęzyczne. Nasze przedszkole wpływa w ten sposób na wszechstronny rozwój najmłodszych. Taką samą zasadę wyznajemy, biorąc pod uwagę najmłodszych, dla których przeznaczony jest żłobek.

Pomarańczowa Ciuchcia Centrum Warszawa – to miejsce, które daje wiele możliwości.

W przedszkolu regularnie organizowane różnorodne atrakcje – mamy koncerty muzyczne, teatrzyki, wycieczki oraz spotkania z nietuzinkowymi osobami. Naszym przedszkolakom zapewniamy wszechstronny rozwój dzięki bogatemu pakietowi zajęć dodatkowych, w tym codzienny język angielski. Dbamy również o ich rozwój fizyczny, zapewniając możliwość udziału w takich zajęciach, jak: judo, gimnastyka czy klub sportowy. Wiele dzieci korzysta także z dodatkowych zajęć fakultatywnych – mogą uczyć się języka hiszpańskiego, gry na pianinie, doskonalić umiejętność śpiewu, budowania konstrukcji z klocków Lego. Takie same atrakcje zapewniamy dzieciom, dla których miejscem pobytu jest nasz żłobek. Śródmieście Warszawa to miejsce, które dzięki nam stwarza optymalne warunki do rozwoju wszystkich pociech.

Pomarańczowa Ciuchcia Centrum jest miejscem ciepłym, serdecznym i otwartym. Rodzice każdego dnia mogą porozmawiać z dyrektorem przedszkola i nauczycielami, a w razie potrzeby z przedszkolnym psychologiem oraz lekarzem pediatrą.

Przedszkole jest czynne w godzinach 7.30-18.00, zapewniając opiekę i wychowanie na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą przedszkola podczas spotkania z dyrektorem przedszkola dostępnym codziennie w godzinach 9.00-17.00.

Kontakt

Pomarańczowa Ciuchcia Centrum

Dyrektor; Natalia Zawadzka

tel.: 690 900 233
tel. kom.: 730 057 700
e-mail: centrum@pomaranczowa-ciuchcia.p

Adres:

ul. Rondo ONZ 1,
00-124 Warszawa

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek      7:30 – 18:00

Używamy plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
polityka prywatności, polityka cookies