fbpx

BIELANY

Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia Bielany jest położone w dogodnej lokalizacji oraz bezpiecznej okolicy z dala od ruchliwych ulic. Znajdujemy się 200 m od Parku Chomicza, basenu oraz kortów tenisowych. W budowaniu domowej atmosfery pomagają nam nasze widne i kolorowe sale wyposażone w szereg pomocy i środków dydaktycznych dających nieograniczone możliwości rozwoju. Przedszkole Bielany ma jeszcze jeden ważny atut. To indywidualny, tartanowy plac zabaw z wydzieloną częścią ekologiczną oraz atestowanymi zabawkami. Śmiało można powiedzieć, że nasze przedszkole na Bielanach jest idealnym miejscem dla przedszkolaków.

Przedszkole Bielany mieści się w nowoczesnym budynku spełniającym wszystkie normy. Posiadamy własną kuchnię i jadalnię, gdzie codziennie serwujemy świeże, zdrowe i pyszne potrawy, biorąc od uwagę indywidualne potrzeby dzieci. Współpracujemy z dietetykiem, który układa specjalne menu, dzięki czemu dzieci zajadają się pełnowartościowymi, urozmaiconymi posiłkami.

Rzetelna i bardzo dobrze przygotowana do pracy kadra pedagogiczna tworzy domowy i bezpieczny klimat. Dzieci, które są nam powierzane, mogą każdego dnia liczyć na wyjątkową atmosferę przepełnioną różnorodnymi atrakcjami. Przedszkole Bielany promuje też zdrowy tryb życia, dlatego zapraszamy naszych małych podopiecznych do zajęć sportowych, tanecznych oraz judo. Organizujemy zajęcia z zakresu muzykoterapii oraz bajkoterapii, warsztaty naukowe, ceramiczne, plastyczne i taneczne, ciekawe teatrzyki i koncerty oraz pikniki i występy okolicznościowe dla rodziców i dziadków. Od lat współpracujemy z najlepszymi specjalistami z wieloletnim doświadczeniem: logopedą, psychologiem, terapeutami. Wysokie wykształcenie i najlepsze kwalifikacje zatrudnianej kadry pozwalają na realizację nie tylko standardowego programu edukacyjnego, ale również programów własnych. Właśnie to wyróżnia nasze przedszkole. Warszawa Bielany może pochwalić się placówką przedszkolną na najwyższym poziomie.  

PC Bielany charakteryzuje otwartość na drugiego człowieka oraz indywidualne podejście do każdego dziecka z uwzględnieniem jego potrzeb i możliwości. Niewielkie grupy i podział dzieci według wieku pozwala wpływać na ich wszechstronny rozwój, zgodnie z ich możliwościami i potrzebami. Takie jest właśnie nasze przedszkole. Wszystko, co robimy, tworzymy z myślą o naszych małych podopiecznych, dlatego tak chętnie odwiedzają oni nasze przedszkole. Dla przyszłych i obecnych przedszkolaków jesteśmy największymi przyjaciółmi, a prawdziwy przyjaciel to taki, który wnosi do relacji jak najwięcej dobra i prawdy. „Prawdziwy przyjaciel rozumie, a nie ocenia.” Przedszkole na Bielanach właśnie takie wartości wyznaje i tego się trzymamy. Mamy nadzieję dać dzieciom solidne podstawy i umożliwić najlepszy start w przyszłość.

Przedszkole Bielany jest czynne w godzinach 7.00-18.00 zapewniając opiekę i wychowanie na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do najlepszego przedszkola pod słońcem! 

Kontakt

Pomarańczowa Ciuchcia Bielany

Dyrektor: Katarzyna Skórzewska

tel.: 690 997 933
tel. kom.: 505 064 460
e-mail: bielany@pomaranczowa-ciuchcia.pl 

Adres:

ul. Bajana 35, 01-904 Warszawa

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek      7:00 – 18:00

Używamy plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
polityka prywatności, polityka cookies