fbpx

BEMOWO II

Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia Bemowo II mieści się w dużym, parterowym budynku. Przestronne, nowocześnie wyposażone sale stwarzają naszym podopiecznym wspaniałe warunki do zabawy i edukacji, każda sala posiada oczyszczacz powietrza, a duży plac zabaw zapewnia swobodę i wypoczynek w otoczeniu przyrody. Dla większego komfortu naszych podopiecznych posiadamy odrębny plac zabaw dla naszych najmłodszych dzieci, zapewniający im poczucie bezpieczeństwa oraz odrębny plac zabaw dla dzieci starszych z boiskiem do gry w piłkę nożną.

Pracownicy przedszkola to ludzie z pasją. Tworzą zespół młodych, kreatywnych osób – nauczycieli, instruktorów, specjalistów, którzy pokazują dzieciom tajniki różnych dziedzin życia: tańca, baletu, przyrody, plastyki, gry fair play. Priorytetem jest dla nas ich wykształcenie oraz doświadczenie. Rodzice mają pewność, że ich dzieci otoczone są najlepszą opieką. Staramy się, by najmłodsi czuli się u nas jak w domu. Miejsce przyjazne dzieciom, kreatywne a przede wszystkim bezpieczne dla maluchów to właśnie nasze przedszkole. Bemowo z całą pewnością może się pochwalić placówką przedszkolną na najwyższym poziomie.

Do każdego z maluchów podchodzimy indywidualnie. Zatrudniona kadra pedagogiczna dba o właściwy rozwój każdego podopiecznego, zgodnie z jego rozwojem, możliwościami, potrzebami. Oferujemy edukację wspartą nie tylko standardowym programem wytyczonym przez MEN, ale również programami własnymi. Pomarańczowa Ciuchcia Bemowo II to częściowo przedszkole dwujęzyczne. Poza grupami ogólnymi posiadamy również grupy dwujęzyczne, co oznacza ciągły kontakt z nauczycielem mówiącym wyłącznie w języku angielskim.

Grupy przedszkolne dobierane są wiekowo (osobne dla 2-latków i 2,5 latków). Dzięki temu możemy idealnie dopasować poziom realizowanych zajęć, jakie oferowane są przez przedszkole Bemowo 2.

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszego przedszkola. W celu adaptacji zabierzcie ze sobą swoje pociechy na Małą Ciuchcię – zajęcia adaptacyjne prowadzone od września do czerwca w wybrane  soboty od 10 do 12.00. Niech wybór Pomarańczowej Ciuchci nie będzie tylko decyzją dorosłych, ale przede wszystkim dziecka. Akceptacja otoczenia i poczucie bezpieczeństwa przez malucha to kwestia priorytetowa. Jesteśmy pewni, że dzieciom i rodzicom spodoba się nasze przedszkole. Bemowo zyskało kolejny obiekt na najwyższym poziomie. Nabór do poszczególnych grup, w tym także do zerówki, trwa cały rok.

Przedszkole jest otwarte od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7.00 do 18.00. 

Zapraszamy także do naszego drugiego przedszkola na Bemowie przy ul. Lazurowej 67.

Kontakt

Pomarańczowa Ciuchcia Bemowo II

Dyrektor: Karolina Kluza

tel. 660 416 200
e-mail: bemowo2@pomaranczowa-ciuchcia.pl 

Adres:

ul. Kaliskiego 23B (do niedawna Urbanowicza) – wejście i parking od ul. Kartezjusza, 01-476 Warszawa

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek      7:00 – 18:00

Używamy plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
polityka prywatności, polityka cookies