Cały czas jesteśmy z Wami i dla Was * Trwa rekrutacja na nowy rok szkolny 2020/2021 * Zapraszamy na Dni Otwarte Online 28 i 30 maja oraz na Warsztaty Online dla rodziców 2 i 4 czerwca * Umów się już dzisiaj! Zapraszamy!

MAŁA CIUCHCIA - Pomarańczowa Ciuchcia – prywatne przedszkola i żłobki Warszawa
Adaptacja

W przyjazny sposób przygotowujemy dziecko  i rodzica do rozpoczęcia przygody z przedszkolem i żłobkiem, uczymy współpracy z rówieśnikami i nauczycielami, otaczamy opieką doświadczonych pedagogów i psychologów. 

MAŁA CIUCHCIA

 

MAŁA CIUCHCIA to ZAJĘCIA ADAPTACYJNE dla dzieci w wieku od 1 do 6 lat odbywające się od września do czerwca w wybrane soboty i niedziele w godz. 10.00-12.00. 

Na zajęcia obowiązują ZAPISY

Koszt  - 40 PLN/1 dziecko.

Płatność gotówką w biurze przedszkola w dniu zajęć.

BEZ OPŁAT:

  • pierwsze zajęcia
  • udział dzieci z podpisanymi umowami z przedszkolem lub żłobkiem Pomarańczowa Ciuchcia

 

Szukasz przedszkola dla swojego dziecka? Zastanawiasz się nad zmianą obecnego przedszkola?

Przyjdź ze swoim dzieckiem do nas.

Zobacz, co zyskuje Twoje dziecko, uczestnicząc w zajęciach:

 

  • Podczas zajęć maluchy uczą się nowych piosenek, zabaw i wierszyków. Pracują ciekawymi technikami plastycznymi. Biorą udział w zabawach, które czasem nie są możliwe do zorganizowania w domu: wspólne zabawy w kole, zabawy z chustą animacyjną, ziarnami lub wodą. Zapewniamy dużo ruchu między, innymi: tory przeszkód, zjeżdżalnie, „szaleństwo na kształtkach”.  
  • Mała Ciuchcia to także źródło pomysłów na zabawy do wykorzystania w domu. Dzieci nauczą się nowych zabaw paluszkowych, logopedycznych, ruchowych, muzycznych. Będą tworzyć prace plastyczne różnymi, ciekawymi technikami. Stworzone „dzieła” zabiorą ze sobą do domu.
  • Zajęcia wpływają na rozwój społeczny, emocjonalny, intelektualny i twórczy dzieci. 
  • Przyjazną atmosferę tworzą uśmiechnięte i otwarte panie nauczycielki, które zawsze służą poradą w sprawach wychowawczych i edukacyjnych.
  • Wspólna zabawa pozwala na zawarcie pierwszych przyjaźni oraz łagodne wejście w nowe środowisko - ułatwia adaptację. Dzięki zajęciom w Małej Ciuchci dziecko łatwiej rozstanie się z mamą i tatą wtedy, gdy nadejdzie czas pójścia do przedszkola.

WAŻNE: Rodzice/opiekunowie dzieci biorą czynny udział w sobotnich zajęciach adaptacyjnych. Zalecamy wygodny, swobodny strój.

 

PROSZĘ WYBRAĆ PLACÓWKĘ, ABY ZAPOZNAĆ SIĘ Z TERMINAMI I PROGRAMEM ZAJĘĆ ZAPLANOWANYCH NA BIEŻĄCY MIESIĄC.