Trwa rekrutacja na nowy rok szkolny! Umów się na zajęcia adaptacyjne: soboty 10.00-12.00. Pierwsze zajęcia bezpłatne. Kolejne 40 PLN. Podpisz umowę i korzystaj z bezpłatnych zajęć adaptacyjnych przez całe wakacje. Zapraszamy!

Język chiński - Pomarańczowa Ciuchcia – prywatne przedszkola i żłobki Warszawa
Edukacja

Pierwsze lata życia są kluczowe w rozwoju dziecka, a zdobyte w tym czasie kompetencje są podstawą do odnoszenia sukcesów w przyszłości. W Pomarańczowej Ciuchci mamy tego świadomość i odpowiedzialnie tworzymy warunki do optymalnego rozwoju każdego dziecka.

 

Język chiński

 

Dla nas przyszłość naszych przedszkolaków jest najważniejsza.

Ucząc dzieci języków obcych, wyposażamy je w bardzo ważne kompetencje językowe, które z pewnością zaowocują w ich dorosłym życiu.

Dlatego już teraz zdecydowaliśmy się na naukę kolejnego języka obcego.

W dwóch naszych przedszkolach: Pomarańczowa Ciuchcia Centrum i Pomarańczowa Ciuchcia Mokotów w wybranych grupach prowadzimy naukę języka chińskiego

Podobno w niedalekiej przyszłości to właśnie język chiński będzie drugim językiem na świecie.

 

Metodyka nauczania języka chińskiego jako obcego nie odbiega od sposobu, w jaki dzieci uczą się i nabywają język angielski.

Zajęcia pełne są piosenek, rymowanek i zabaw ruchowych.

Prowadzone są przez native speaker'a - Chinkę, która posługuje się również językiem polskim i angielskim.

Dzięki temu nauka tego egzotycznego języka przebiega w komfortowej, przyjaznej atmosferze, a optymizm, ciepło i pozytywna energia lektora sprawiają, że zajęcia są dla dzieci przede wszystkim wspaniałą przygodą.