Jesteśmy dumni!!! Nasz przedszkolak LILA z Pomarańczowej Ciuchci Włochy zdobyła tytuł WICEMISTRZYNI POLSKI w szachach do lat 6. - Pomarańczowa Ciuchcia – prywatne przedszkola i żłobki Warszawa

Jesteśmy dumni!!! Nasz przedszkolak LILA z Pomarańczowej Ciuchci Włochy zdobyła tytuł WICEMISTRZYNI POLSKI w szachach do lat 6.

Nasz przedszkolak: Lilianna Owczarzak z przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia Włochy wywalczyła 7 punktów i zajęła 2 miejsce, zdobywając tytuł wicemistrzyni Polski na Mistrzostwach Polski  w szachach do lat 6, które odbyły się w Poroninie w dniach 6-10 czerwca 2021 roku. W tym czasie rozegrano 10 rund tempem 30 minut dla zawodnika.
Lila na tym turnieju zdobyła również IV kategorię szachową.

Jesteśmy bardzo dumni z Lili. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Gorąco zachęcamy do udziału dzieci w zajęciach szachowych. Warto podkreślić, że nauka gry w szachy sprzyja wszechstronnemu rozwojowi dziecka, kształci pamięć, umiejętność abstrakcyjnego oraz logicznego myślenia, rozwija wyobraźnię przestrzenną. Dlatego też wpływa na rozwój intelektualny, zwiększa aktywność umysłową, rozbudza twórcze zdolności.

Udostępnij

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Zobacz więcej

Blog

Zerówka w szkole czy w przedszkolu?

Zerówka w szkole czy w przedszkolu? Na co powinni zwrócić uwagę rodzice, którzy stoją przed podjęciem takiej decyzji? Jeżeli szukasz odpowiedzi na to pytanie –

Chcesz wiedzieć więcej ?

Skontaktuj się z nami

Używamy plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
polityka prywatności, polityka cookies