Dyrektor - Pomarańczowa Ciuchcia – prywatne przedszkola i żłobki Warszawa
Pomarańczowa Ciuchcia JABŁONNA

ul. Przylesie 14
tel.: 535 130 035, 600 824 400
jablonna@pomaranczowa-ciuchcia.pl 

Dyrektor

Marta Jarzębowska 


Pomarańczowa Ciuchcia to miejsce, w którym motywujemy dzieci do działania. Największą satysfakcją dla dziecka jest to, że ma możliwość same osiągnąć wyznaczony przez siebie cel. Przygotowane przez nas otoczenie sprzyja indywidualizacji w nauczaniu i poznawaniu świata. Moje przedszkolaki to duże indywidualności,które sprawiają, że nasze przedszkole tętni życiem.

 

Nauczyciele w moim przedszkolu pragną dla dzieci tego, co najlepsze. Chcieliby, aby ich życie było radosne i szczęśliwe. Jednak nie zawsze tak jest- wcześniej czy później nasze przedszkolaki napotykają na swojej drodze trudności. Moi nauczyciele są na ten fakt przygotowani, wspierają w dzieciach samodzielność i dużą wagę przykładają do rozwijania różnorodnych umiejętności przydatnych w życiu. 

 

Dzieci w naszym przedszkolu uczą się współdziałać w grupie i rozwiązywać konflikty samodzielnie – dzięki temu wzrasta ich poczucie własnej wartości. Błędy nie przekreślają dziecka są tylko dla nas znakiem, nad jakimi zadaniami należy jeszcze pracować by osiągnąć sukces.

 

Mój sukces to pogodzenie życia rodzinnego, wychowania małego dziecka z pracą zawodową.

 

Jestem dumna z mojej córki i moich przedszkolaków – to sprawia, że mam siłę do pracy każdego dnia.

 

Muzyka, której słucham to muzyka klasyczna, symfoniczna i rockowa.

 

Chciałabym jeszcze studiować psychologię kliniczną – zgłębianie ludzkiego umysłu to moja pasja.

 

Marta Jarzębowska − absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej Związku Nauczycielstwa Polskiego, magister w zakresie pedagogiki wczesnoszkolnej z terapią pedagogiczną, nauczyciel kontraktowy. Obroniła także dyplom z zakresu Pedagogiki Resocjalizacyjnej w Wyższej Szkole Nauk Społecznych ,,Pedagogium’’. Od 2006 pracuje w Przedszkolach Pomarańczowa Ciuchcia.