Dyrektor - Pomarańczowa Ciuchcia – prywatne przedszkola i żłobki Warszawa

DNI OTWARTE w kwietniu

Zapraszamy

w soboty 6 i 13 kwietnia

w godz. 10-12

Przedszkole na 5!

Przedszkole a sukces w życiu dorosłym

Mała Ciuchcia adaptacja

BEZPŁATNE zajęcia dla przyszłych przedszkolaków SOBOTY 10-12. Zapraszamy!

DNI OTWARTE w kwietniu

Zapraszamy

w soboty 6 i 13 kwietnia

w godz. 10-12

Przedszkole na 5!

Przedszkole a sukces w życiu dorosłym

Mała Ciuchcia adaptacja

BEZPŁATNE zajęcia dla przyszłych przedszkolaków SOBOTY 10-12. Zapraszamy!

Dyrektor

Karolina Anioła

 

Jestem nauczycielem kontraktowym, absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Ukończyłam wiele warsztatów i kursów pedagogicznych wspierających rozwój kompetencji nauczycielskich m.in. dysleksja rozwojowa, techniki efektywnego uczenia się,  Kinezjologia Edukacyjna P. Dennisona.

 

Moja droga zawodowa rozpoczęła się w 2003 roku w Poznaniu, moim rodzinnym mieście. Prowadziłam grupę 3-latków. Do dziś pamiętam imiona wszystkich dzieci, „moich” dzieci. Brałam udział w ogólnopolskich konferencjach szkoleniowych, podczas których prowadziłam zajęcia dydaktyczno-wychowawcze. Pracowałam również w placówce integracyjnej. Prowadziłam własny żłobek. Udzielałam wywiadów, m.in. „Małe dziecko mniejszy problem (rola nauczyciela wychowania przedszkolnego we wspomaganiu rozwoju dzieci do lat 6 )”. W 2007 roku wydany został zbiór  ćwiczeń dla dzieci trzyletnich, którego jestem autorką.

 

Doświadczenie zawodowe i zdobywana wiedza pozwalają mi realizować życiową pasję, jaką jest wspieranie rozwoju dzieci i budowanie ich świata przepełnionego szczęściem, magią i wyobraźnią.

 

Moje dominujące inteligencje:

  • intrapersonalna – systematycznie doskonalę swoje umiejętności i pracuję nad własnym rozwojem po to, by wszechstronnie wspierać rozwój dzieci.

  • interpersonalna – potrafię słuchać innych, rozpoznawać ich nastroje i uczucia. Dzięki temu nie tylko udaje mi się przepędzić smutki z serc przedszkolaków, ale także dbać o to, by wszyscy - mali i duzi - czuli się w naszym przedszkolu jak w domu.
  • językowa –  precyzyjnie przekazuję swoje myśli za pomocą słów, dzięki czemu mogę sprawować opiekę metodyczną nad zespołem, przekazując doświadczenie i pasję.

 

Więcej o mnie…

Jestem szczęśliwą i dumną mamą Heleny i Aleksandra. Razem z nimi zwiedzam Polskę, czasem spontanicznie decydując o weekendowych podróżach. Mam przyjaciół, na których zawsze mogę liczyć.  Uwielbiam śmiech , ruch, góry i czekoladę.

Motto życiowe: „Każdy ma to, na co się odważy”.