Dyrektor - Pomarańczowa Ciuchcia – prywatne przedszkola i żłobki Warszawa
Pomarańczowa Ciuchcia JÓZEFOSŁAW

ul. Ogrodowa 20B
tel. 730 000 301
jozefoslaw@pomaranczowa-ciuchcia.pl 

Dyrektor

Agnieszka Wolszczak 

 

Pomarańczowa Ciuchcia jest prawdziwym pociągiem, w którym dzieci wraz z nauczycielami mogą radośnie oglądać świat i doświadczać wielu rzeczy!

 

Moje przedszkolaki są dla mnie zawsze cudowne w swojej różnorodności; inspirują mnie do podejmowania nowych wyzwań!

 

Idealny nauczyciel to taki, który próbuje zrozumieć potrzeby, możliwości i ograniczenia dziecka; jest pełnym szacunku towarzyszem, który idąc za ciekawością malucha, pomaga mu odkrywać świat, siebie.

 

Mój ulubiony pisarz to J.R.R. Tolkien.

 

Mój ulubiony film to ten, który widziałam ostatnio (jestem uzależniona od kina, filmów). M.in.: „Sekrety morza” „Vaiana’, „Skarb oceanu”, „Birdman”, „Whiplash”, „Lalaland”, „Król Artur. Legenda miecza”, „Babydriver” „Ghost protocol”, „Sky fall”, seriale BBC (zwłaszcza „Sherlock”), nowe „Star Wars-y”, „Doctor Strange”, „Władca pierścieni”, „Incepcja”, „Buntownik z wyboru”, „Infiltracja”…

 

Muzyka, której słucham, to muzyka na żywo; zawsze i wszędzie sprawdza się muzyka filmowa :)

 

Moje podróże to najróżniejsze miejsca w Polsce, w Europie i na Bliskim Wschodzie. Nade wszystko kocham Rzym (nigdzie nie ma tak dobrych lodów) i Izrael.

 

Mój sukces to uparte dążenie do kilku rzeczy w swoim życiu (udało się!).

 

Jestem dumna z tego, że staram się żyć świadomie, znam swoje dobre i złe strony – wiedząc o tym próbuję wycisnąć z życia ile się da, ciesząc się najdrobniejszymi rzeczami.

 

Chciałabym jeszcze stworzyć swój własny biznes, pojechać do obu Ameryk i zobaczyć, co wyrośnie z mojej trójki dzieci.

 


Pani Agnieszka Wolszczak − absolwentka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie na kierunku filologia polska; ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim, pedagogika wczesnoszkolna i reedukacja, a także kurs zarządzania w oświacie.