Dyrektor - Pomarańczowa Ciuchcia – prywatne przedszkola i żłobki Warszawa

DNI OTWARTE w kwietniu

Zapraszamy

w soboty 6 i 13 kwietnia

w godz. 10-12

Przedszkole na 5!

Przedszkole a sukces w życiu dorosłym

Mała Ciuchcia adaptacja

BEZPŁATNE zajęcia dla przyszłych przedszkolaków SOBOTY 10-12. Zapraszamy!

DNI OTWARTE w kwietniu

Zapraszamy

w soboty 6 i 13 kwietnia

w godz. 10-12

Przedszkole na 5!

Przedszkole a sukces w życiu dorosłym

Mała Ciuchcia adaptacja

BEZPŁATNE zajęcia dla przyszłych przedszkolaków SOBOTY 10-12. Zapraszamy!

Dyrektor

Natalia Zawadzka 

 

Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna z elementami terapii pedagogicznej w Szkole Wyższej Przymierza Rodzin w Warszawie. Aktywnie uczestniczyłam w licznych szkoleniach menadżerskich. Z Przedszkolami Pomarańczowa Ciuchcia jestem związana od ponad dwóch lat.

 

Praca z dziećmi pozwala mi realizować siebie, ale przede wszystkim jest ciągłym wyzwaniem, które wymaga ode mnie postawy twórczej i uczy odpowiedzialności. Jednocześnie pozwala być przewodnikiem, mentorem i przyjacielem. Praca stała się moją życiową pasją, zajęciem, które sprawia mi satysfakcję. Nie wyobrażam sobie życia bez pracy z moimi przedszkolakami, ponieważ wiem, że jest to moje powołanie. Pragnę również podzielić się moją wiedzą z innymi nauczycielami, bo uważam, że najpiękniejszym zadaniem nauczyciela jest sprawienie, że otwierają się serca i umysły innych.

 

 

Moje dominujące inteligencje...

...to intrapersonalna, matematyczno-logiczna i interpersonalna. Dzięki inteligencji intrapersonalnej jestem osobą asertywną, posiadam wewnętrzną motywację oraz silną wolę do działania. Inteligencja matematyczno-logiczna powoduje, iż jestem zorganizowana i kreatywna. Natomiast dzięki inteligencji interpersonalnej jestem osobą komunikatywną, potrafię współpracować z innymi oraz z łatwością nawiązuję i utrzymuję kontakty społeczne. Połączenie tych inteligencji powoduje, iż uwielbiam przebywać wśród ludzi.

 

Więcej o mnie...

Prywatnie jestem matką dwójki wspaniałych chłopców, dzięki którym mam siłę, aby wstawać z uśmiechem każdego dnia. Uwielbiam sprawiać swoim dzieciom miłe niespodzianki, w zamian otrzymując ich radosny uśmiech. Nie wyobrażam sobie życia bez nich. Moją receptą na sukces jest spełnienie zarówno rodzinne, jak i zawodowe.