Dyrektor - Pomarańczowa Ciuchcia – prywatne przedszkola i żłobki Warszawa

DNI OTWARTE w kwietniu

Zapraszamy

w soboty 6 i 13 kwietnia

w godz. 10-12

Przedszkole na 5!

Przedszkole a sukces w życiu dorosłym

Mała Ciuchcia adaptacja

BEZPŁATNE zajęcia dla przyszłych przedszkolaków SOBOTY 10-12. Zapraszamy!

DNI OTWARTE w kwietniu

Zapraszamy

w soboty 6 i 13 kwietnia

w godz. 10-12

Przedszkole na 5!

Przedszkole a sukces w życiu dorosłym

Mała Ciuchcia adaptacja

BEZPŁATNE zajęcia dla przyszłych przedszkolaków SOBOTY 10-12. Zapraszamy!

Dyrektor

Ewa Małysz

 

Jestem absolwentką Uniwersytetu Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie na kierunku: pedagogika przedszkolna oraz pedagogika ogólna, ukończyłam podyplomowe studia z zakresu zarządzania oświatą w MSCDN w Warszawie. Posiadam dwunastoletnie doświadczenie zawodowe. Swoją przygodę z edukacją rozpoczęłam już na studiach jako nauczyciel wychowania przedszkolnego. Ostatnie sześćlat pracy zawodowej rozwijałam swoje umiejętności na stanowiskach kierowniczych, tworząc placówki edukacyjne i kierując ich działalnością. Praca i kontakt z dziećmi stanowi dla mnie największą pasję, dlatego też stale doskonalę swój warsztat menedżersko-nauczycielski, uczestnicząc w różnorodnych kursach i szkoleniach.

 

Moje dominujące inteligencje:

  • inteligencja interpersonalna – najważniejsze są dla mnie kontakty międzyludzkie zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym;
  • inteligencja muzyczna – muzyka jest dla mnie bardzo ważna, odpręża, dodaje energii i wprowadza w dobry nastrój; staram się dużo śpiewać, uwielbiam koncerty instrumentalne, a zwłaszcza melodie wygrane na skrzypcach, altówce czy wiolonczeli;
  • inteligencja wizualno-przestrzenna – lubię otaczać się pięknymi przedmiotami, a w bliskim otoczeniu ważny jest dla mnie ład i porządek, który buduje harmonię; kocham malarstwo, godzinami mogę malować, rysować i lepić różnorodne prace, a odkąd mam syna, robię to razem z nim.

 

Więcej o mnie...

Jestem osobą która stara się zarażać optymizmem. Znajomi twierdzą, że mam „anielską cierpliwość” . Myślę, że te dwie cechy bardzo ułatwiają mi wykonywanie pracy zawodowej. Uwielbiam aktywność fizyczną, zwłaszcza wycieczki rowerowe czy spacery po górach.

Twierdzę, że w życiu mam dużo szczęścia, bo kocham to, co robię.  Staram się każdego dnia przekazać dzieciom wiedzę i umiejętności o tym, jak żyć, co robić, jak postępować, współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć..., bo przecież wszystkiego, co należy w życiu naprawdę wiedzieć, uczymy się w przedszkolu.