Dyrektor - Pomarańczowa Ciuchcia – prywatne przedszkola i żłobki Warszawa
Pomarańczowa Ciuchcia BEMOWO-2

ul. Urbanowicza 23B (dawniej Kaliskiego) 
tel. 660 416 200
bemowo2@pomaranczowa-ciuchcia.pl

Dyrektor

Anna Marzec

 

Jestem absolwentką Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku ogólnopedagogicznym, specjalizacja: projektowanie edukacyjne. Podczas swojej drogi zawodowej, która rozpoczęła się w roku 2008, pracowałam zarówno na stanowisku nauczyciela w przedszkolu, jak i pełniłam funkcję dyrektora w niepublicznym, dwujęzycznym przedszkolu w Warszawie. Ukończyłam liczne warsztaty i szkolenia, które przyczyniły się do doskonalenia mojego warsztatu pracy, m.in. edukacja językowa: „Glottodydaktyka prof. Bronisława Rocławskiego”, edukacja matematyczna: „Dziecięca matematyka prof. Edyty Gruszczyk-Kulczyńskiej”, „Pedagogika Planu Daltońskiego”, „Szachy w edukacji przedszkolnej”.  W swojej pracy łączę to, co jest moją pasją - praca z dziećmi oraz praca z ludźmi. Na co dzień mam możliwość stałego kontaktu z dziećmi, mogę obserwować ich codzienne radości i w nich uczestniczyć. Dodatkowo praca dyrektora pozwala mi na  organizowanie dla nich przestrzeni edukacyjnej, która zaspokoi ich ogromną potrzebę wiedzy.

 

Moje dominujące inteligencje:

  • inteligencja interpersonalna - osoby o tym typie inteligencji po prostu muszą przebywać wśród ludzi - to właśnie cechuje mnie najdokładniej, moimi mocnymi cechami są: empatia oraz zdolność do postrzegania cech różnicujących różnych ludzi;
  • inteligencja językowa - dzięki niej  posiadam dużą umiejętność jasnego wyrażania własnych myśli i wysokie kompetencje komunikacyjne.

 

Prywatnie...

...jestem szczęśliwą mamą sześcioletniego Kuby i rocznej Hani. W wolnej chwili największą radość sprawia mi aktywne spędzanie czasu z bliskimi. Moją pasją jest gotowanie. Uwielbiam przygotowywać potrawy kuchni włoskiej dla rodziny oraz przyjaciół.