Dyrektor - Pomarańczowa Ciuchcia – prywatne przedszkola i żłobki Warszawa

DNI OTWARTE w kwietniu

Zapraszamy

w soboty 6 i 13 kwietnia

w godz. 10-12

Przedszkole na 5!

Przedszkole a sukces w życiu dorosłym

Mała Ciuchcia adaptacja

BEZPŁATNE zajęcia dla przyszłych przedszkolaków SOBOTY 10-12. Zapraszamy!

DNI OTWARTE w kwietniu

Zapraszamy

w soboty 6 i 13 kwietnia

w godz. 10-12

Przedszkole na 5!

Przedszkole a sukces w życiu dorosłym

Mała Ciuchcia adaptacja

BEZPŁATNE zajęcia dla przyszłych przedszkolaków SOBOTY 10-12. Zapraszamy!

Dyrektor

Sonia Skubalska

 

Jestem nauczycielem mianowanym, absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej na kierunku pedagogika ogólna o specjalizacji: wychowanie przedszkolne, tyflopedagogika oraz pedagogika wczesnoszkolna. Moja przygoda w pracy z dziećmi od początku związana jest z Pomarańczową Ciuchcią, w której rozpoczęłam pracę już na studiach. Od 2010 roku byłam nauczycielem wychowawcą w przedszkolu Bemowo II,  gdzie pełniłam również funkcję zastępcy dyrektora oraz sprawowałam opiekę metodyczną nad pracą nauczycieli.

 

Już w przedszkolu wiedziałam, że w przyszłości zostanę nauczycielem, a przewidziała to moja wychowawczyni -  tak też się stało. Praca z dziećmi sprawia mi wielką radość, a możliwość rozwoju ich indywidualnych talentów daje mi energię i napędza do działania. Przedszkole jest dla mnie miejscem wyjątkowym, a uśmiechnięte przedszkolaki sprawiają wielką satysfakcję i dają pewność, że dokonałam właściwego wyboru swojej drogi zawodowej.   

 

Moje dominujące inteligencje:

  • inteligencja interpersonalna - dzięki niej mam zdolność patrzenia na świat z punktu widzenia drugiej osoby, przez co potrafię swobodnie współpracować z innymi;
  • inteligencja ruchowa - napędza mnie do aktywnego działania;
  • inteligencja muzyczna - czyni mnie bardziej wrażliwą, pozwalając dostrzec i łagodzić emocje innych;
  • inteligencja językowa - potrafię opowiadać barwne historie oraz aktywnie słuchać innych.

 

Więcej  o mnie...

Muzyka, taniec i wszelkie formy ruchu, oprócz dobrej kawy, są dla mnie najlepszym zastrzykiem codziennej energii. Uwielbiam koncerty i festiwale muzyczne. To na nich najlepiej przeżywam muzykę, bawię się, relaksuję i znajduję pozytywne wibracje. Lubię aktywnie spędzać czas - wiosną i latem piesze wędrówki, a zimą narty.  Jestem smakoszem - czyli dobra kuchnia w jeszcze lepszym towarzystwie, a jeśli desery to tylko lodowe.