fbpx

Nowe przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia & Politechnika Warszawska

Rozwijamy się dla Was. Z dumą informujemy o nowej placówce przy ulicy Waryńskiego 8. Już wkrótce rozpoczynamy nabór na nowy rok szkolny 2022/2023.

Budowanie pomarańczowej społeczności i nieustanne dbanie o edukację oraz wychowanie dzieci to wartość, dzięki której możemy się cały czas rozwijać. 
Dlatego chcielibyśmy serdecznie zaprosić Was do naszej nowej placówki Pomarańczowa Ciuchcia & Politechnika Warszawska, przy ulicy Waryńskiego 8 w Warszawie, którą otwieramy właśnie we współpracy z Politechniką Warszawską. Wkrótce rozpoczniemy nabór na nowy rok szkolny 2022/2023

Nie ukrywamy, że jest to dla Nas powód do wielkiej dumy, ponieważ Politechnika Warszawska wybrała właśnie nas spośród ofert wielu innych przedszkoli, doceniając nasze wieloletnie doświadczenie, spójną wizję działania wszystkich placówek, bogatą ofertę edukacyjną i chęć stałego rozwoju.

Zapewniamy Was, że nasze przedszkole będzie miejscem, w którym każde dziecko będzie mogło poczuć się bezpiecznie, rozwijać swoje zainteresowania i czuć się szczęśliwie w towarzystwie nauczycieli, którzy wiedzą, że wszystkiego, co najważniejsze w życiu człowiek może nauczyć się w przedszkolu!

Zapisz się do Newsletter'a

Chcę otrzymywać porady ekspertów oraz informacje o najważniejszych wydarzeniach
w Pomarańczowej Ciuchci.

Udostępnij

Udostępnij na facebook
Udostępnij na linkedin
Udostępnij na twitter
Udostępnij na email

Zobacz więcej

Aktualności

Nauczyciele #CiuchciaTeam w roli aktorów 🧡

Nauczyciele #CiuchciaTeam Bielany w roli aktorów w przedstawieniu „Wiosenne kłopoty Smerfów”.   Z okazji pierwszych Dni Wiosny nasi nauczyciele z Pomarańczowej Ciuchci na Bielanach sprawili

Chcesz wiedzieć więcej ?

Skontaktuj się z nami

Weź udział wraz ze swoim dzieckiem w Dniu Otwartym w wybranej placówce Pomarańczowej Ciuchci.
👉🏻 Kliknij przycisk poniżej i wypełnij formularz. Do zobaczenia! 🧡