fbpx

Nauczyciel z powołania

Nauczyciel z powołania.
 
Pewnie niektórzy z Was znają Panią Martę Bednarczyk – nauczyciela anglojęzycznego w Pomarańczowej Ciuchci na Mokotowie – tym, którzy nie mieli tego szczęścia, chcielibyśmy powiedzieć, że Pani Marta to osoba pełna ciepła, empatii, zrozumienia – zawsze uśmiechnięta!
 
Pani Marta przeżywa obecnie przygodę życia, ponieważ pojechała na dwa miesiące do Masindi w Ugandzie, gdzie uczy dzieci z sierocińca – Window of Life.
 
Jest to ugandyjsko-polska placówka działając od ponad 10 lat, która opiekuje się najbardziej potrzebującymi dziećmi – zapewniając im edukację.
 
Pani Marta prowadzi tam zajęcia z języka angielskiego dla młodszych i starszy dzieci – wspólnie czytają książki, grają w gry, a także uczą się słownictwa, liczenia, czy nazw kolorów. 
 
Co warte dodania, dzieci na co dzień obcują tam z elementami Montesorii ponieważ tak naprawdę, pomagają w organizacji każdej aktywności, poznając świat przez doświadczanie, a to lubimy najbardziej!
 
Dodatkowo Pani Marta razem z dwójką innych wolontariuszy i Rogerem, nauczycielem który pracuje tam na co dzień, odnowiła salę lekcyjną, gdzie dzieci mogą odrabiać prace domowe i uczyć się.
 
———————————————————————
Martuś, jesteśmy z Ciebie dumni i cieszymy się, że mamy taki skarb w naszym zespole, chapeau bas! 🧡 #CiuchciaTeam
Zapisz się do Newsletter'a

Chcę otrzymywać porady ekspertów oraz informacje o najważniejszych wydarzeniach
w Pomarańczowej Ciuchci.

Udostępnij

Udostępnij na facebook
Udostępnij na linkedin
Udostępnij na twitter
Udostępnij na email

Zobacz więcej

Aktualności

Nauczyciele #CiuchciaTeam w roli aktorów 🧡

Nauczyciele #CiuchciaTeam Bielany w roli aktorów w przedstawieniu „Wiosenne kłopoty Smerfów”.   Z okazji pierwszych Dni Wiosny nasi nauczyciele z Pomarańczowej Ciuchci na Bielanach sprawili

Chcesz wiedzieć więcej ?

Skontaktuj się z nami

Weź udział wraz ze swoim dzieckiem w Dniu Otwartym w wybranej placówce Pomarańczowej Ciuchci.
👉🏻 Kliknij przycisk poniżej i wypełnij formularz. Do zobaczenia! 🧡