fbpx

9 czerwca – DNI OTWARTE w PC Bemowo 2, Centrum, Józefosław, Pruszków i Włochy

W sobotę 9.06 o godz. 10.00 zapraszamy na dni otwarte do naszych 5 przedszkoli. Na Bemowie tematem przewodnim będą podróże, w Centrum odwiedzą nas żywe zwierzątka, w Józefosławiu wybierzemy się do Afryki, w Pruszkowie – do Kółeczkowa, a na Włochach zaprosimy na teatrzyk.

Szczegółowy program dni otwartych 9 czerwca:

PC Bemowo 2 (ul. Urbanowicza 23B) – Podróże małe i duże

Każdy lubi podróżować, dlatego tego dnia zabierzemy maluszki na wspaniałą wycieczkę różnymi środkami transportu. Dzięki różnym zabawom dźwiękonaśladowczym będziemy usprawniać aparat mowy i słuchu. Do wspólnej zabawy zaprosimy również panią Tęczę, dzięki której uda nam się lepiej zintegrować oraz poznać podstawowe kolory. Wykonując prace plastyczną „Moje autko” wykorzystamy różne techniki plastyczne, dzięki czemu potrenujemy małą motorykę. Na koniec zaprosimy wszystkich na plac zabaw, gdzie  pojawią się w tym dniu wyjątkowo kolorowe dmuchańce! Świetna zabawa gwarantowana!:)

PC Centrum (Rondo ONZ 1)– Futerkowi przyjaciele

W tym dniu na wszystkie maluchy czekać będzie niezwykła niespodzianka. W naszym przedszkolu odbędą się warsztaty przyrodnicze. Podczas zajęć dzieci będą miały okazję poznać zwierzątka, które są najczęściej wybierane jako pierwsi przyjaciele najmłodszych, m.in. królik, świnka morska, ale również zobaczą te mniej znane, jak lemingi stepowe czy koszatniczki. Na zajęciach poświęconych przyjaciołom futerkowym dzieci nauczą się, że zwierzątko to nie kolejna zabawka, ale żywe stworzenie i należy mu zapewnić odpowiednią opiekę. Po zakończeniu warsztatów każdy maluch będzie miał okazję wziąć udział w zabawach z chustą animacyjną, zagrać na wybranych instrumentach oraz wykonać pracę plastyczną przy użyciu waty oraz bibuły.

PC Józefosław (ul. Ogrodowa 20B) – Afrykańskie rytmy 

Zapraszamy wszystkich rodziców z dziećmi od 1 do 4 lat na dzień otwarty w ramach zajęć adaptacyjnych. Tego dnia główną atrakcją dla dzieci będzie przygoda z muzyką bębnów. Będzie to animacja, podczas której wyruszymy na spotkanie z lwem – królem zwierząt. W rytmie bębnów będziemy śpiewać i brać udział w interaktywnych zabawach. W ostatniej części naszego spotkania, by zaspokoić naturalną potrzebę ruchu dzieci, wybierzemy się na przedszkolny plac zabaw lub na salę gimnastyczną. Do zobaczenia! 🙂

PROMOCJA:  W TYM DNIU ZAPISY DO PRZEDSZKOLA BEZ OPŁATY WPISOWEJ!

PC Pruszków (ul. Gałczyńskiego 31) – W Kółeczkowie

Tego dnia dzieci wyruszą do niezwykłej krainy Kółeczkowo – krainy gdzie wszystko jest okrągłe. Za pomocą okrągłej chusty wspólnie przywołamy naszego gościa – Małego Balonika, który zaprezentuje nam moc zabaw oddechowych i artykulacyjnych. Następnie wyruszymy na poszukiwanie miasteczka kolorowych piłeczek, które najbardziej lubią podskakiwać na chuście animacyjnej. Pobawimy się również w parach oraz spróbujemy poćwiczyć zręczność poprzez łapanie baniek mydlanych. Mały Balonik nauczy dzieci tematycznej rymowanki oraz za pomocą czarów przywoła śmieszne piłeczki-masażyki, które zostaną wykorzystane do zabaw relaksacyjnych. Wykonamy również pracę plastyczną przy pomocy kółek origami. W tym dniu z okazji Dnia Dziecka odwiedzi nas teatrzyk, który zabierze maluszki w niesamowity świat bajek i baśni.

PC Włochy (ul. Śląska 36) – Baśniowy pokoik

W tym dniu na dzieci będzie czekała niespodzianka- wizyta Teatru Dobrego Serca z przedstawieniem „Baśniowy Pokoik”. Dzieci będą miały okazję pobawić się w szereg zabaw impresyjno-muzycznych, które będą miały na celu integrację z grupą rówieśniczą, Tego dnia nie zabraknie również zabaw klanzowych z kolorową chustą, której celem będzie usprawnianie motoryki dużej, a także płynności i precyzji ruchów. Na pamiątkę przebytych przygód dzieci wykonają portret pluszowego misia, który zabiorą ze sobą do domu.

Zapraszamy!

Zapisz się do Newsletter'a

Chcę otrzymywać porady ekspertów oraz informacje o najważniejszych wydarzeniach
w Pomarańczowej Ciuchci.

Udostępnij

Udostępnij na facebook
Udostępnij na linkedin
Udostępnij na twitter
Udostępnij na email

Zobacz więcej

Aktualności

Nauczyciele #CiuchciaTeam w roli aktorów 🧡

Nauczyciele #CiuchciaTeam Bielany w roli aktorów w przedstawieniu „Wiosenne kłopoty Smerfów”.   Z okazji pierwszych Dni Wiosny nasi nauczyciele z Pomarańczowej Ciuchci na Bielanach sprawili

Chcesz wiedzieć więcej ?

Skontaktuj się z nami

Weź udział wraz ze swoim dzieckiem w Dniu Otwartym w wybranej placówce Pomarańczowej Ciuchci.
👉🏻 Kliknij przycisk poniżej i wypełnij formularz. Do zobaczenia! 🧡