8 lutego – BAL KARNAWAŁOWY w Pomarańczowej Ciuchci Bemowo I, Jabłonna i Ursus

W sobotę 8 lutego o godz. 10.00 zapraszamy dzieci, które nie są jeszcze przedszkolakami, na bal karnawałowy do naszych trzech przedszkoli.

Sczczegółowe opisy: 

Pomarańczowa Ciuchcia Bemowo I (Laurowa 67)

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. Pragniemy ten czas spędzić z Wami i serdecznie zapraszamy na kolorowy bal karnawałowy, podczas którego przeniesiemy się do świata bajek. Podczas tej muzycznej przygody nie zabraknie tańców z balonami oraz rodzinnych zabaw z wielobarwną chustą animacyjną. Przybędzie też Wróżka z Siedmiomilowego Lasu i zaczaruje nas w bajkowe zwierzęta. Pamiętajcie o strojach karnawałowych!

Pomarańczowa Ciuchcia Jabłonna (Przylesie 14)

W tym dniu w naszym przedszkolu odbędzie się Bal Karnawałowy. Wspólnie przeniesiemy się w świat dżungli, gdzie naszymi przewodnikami będą dzikie koty. Razem z nimi dzieci przygotują rozgrzewkę muzyczną pt: „Ambo Sambo” i wezmą udział w wesołych zabawach i konkursach. Podczas balu maluszki będą miały okazję zatańczyć w rytm przebojów karnawałowych z całego świata, rozwijając tym samym motorykę dużą, koordynację ruchową oraz poczucie rytmu. Nie zabraknie również zagadek z świata dżungli. Na pamiątkę naszej wspólnej zabawy wykonamy karnawałowe maski, które ozdobimy cekinami, brokatem oraz kolorowymi piórkami. Mile widziane przebrania dla dzieci, dobry humor i uśmiech na twarzy!

Pomarańczowa Ciuchcia Ursus (Rakietników 6)

W tym dniu zapraszamy wszystkie dzieci w strojach karnawałowych do wspólnej zabawy. Bajecznym krokiem wyruszymy w podróż i odwiedzimy bohaterów znanych i lubianych bajek. Wspólnie pobawimy się przy przebojach z różnych stron świata, ćwicząc przy tym koordynację ruchową i motorykę dużą. Tanecznym krokiem weźmiemy udział w wielu konkursach muzycznych. Miłym akcentem kończącym nasz bal będzie słodki poczęstunek.

Serdecznie zapraszamy! Rodziców prosimy o przygotowanie strojów karnawałowych dla dzieci.

Serdecznie zapraszamy!

Zapisz się do Newsletter'a

Chcę otrzymywać porady ekspertów oraz informacje o najważniejszych wydarzeniach
w Pomarańczowej Ciuchci.

Udostępnij

Udostępnij na facebook
Udostępnij na linkedin
Udostępnij na twitter
Udostępnij na email

Zobacz więcej

Uncategorized

Zabawy z Emysem!

Emys – nasz robotyczny przyjaciel na lata! W Pomarańczowej Ciuchcia Emys’a zna już każdy – mały i duży. Nasi lektorzy z przyjemnością zapraszają go na

Aktualności

Program Mały Finansista!

Idziemy na zakupy, czyli Mały Finansista w Pomarańczowej Ciuchci. Mały Finansista to autorski program rozwijający inteligencję logiczno-matematyczną, stworzony przez metodyków i nauczycieli Pomarańczowej Ciuchci. Obserwując

Chcesz wiedzieć więcej ?

Skontaktuj się z nami