27 maja – DZIEŃ OTWARTY w PC Białołęka i PC Pruszków

W sobotę 27 maja o godz. 10.00 zapraszamy na dni otwarte do naszych dwóch przedszkoli. Na Białołęce będzie to English Day – zabawy z językiem angielskim, a w Pruszkowie dzieci zamienią się w piratów. Zaproszenie kierujemy do dzieci w wieku od 1 do 4 lat oraz ich rodziców.

Szczegółowy program dni otwartych 27 maja:

PC Białołęka (ul. Brzozowy zagajnik 7) – Owocowa kraina: English Day

 „Kto chce być silny i zdrowy jak ryba, musi owoce jeść i warzywa”. Podczas tego spotkania postaramy się uświadomić maluchom, jak ważne jest zdrowe odżywianie. Z pomocą rodziców przygotujemy pyszną i niezwykle zdrową sałatkę owocową. Podczas wspólnych zabaw z doktorem Zdrówko, który będzie mówił tylko w języku angielskim, dzieci dowiedzą się, czym są witaminy oraz gdzie możemy je znaleźć. Powtórzymy kolory owoców oraz postaramy się nauczyć krótkiej piosenki w języku angielskim. Nie zabraknie ulubionych zabaw ruchowych przy dziecięcej  muzyce. Na koniec wykonamy „owocową” pracę plastyczną. Oprócz powyższych atrakcji, czekać będzie wiele innych  niespodzianek, na które bardzo serdecznie zapraszamy.

PC Pruszków  – Ahoj, piraci! 

„Bum cyk, cyk, i rata, rata, nie ma to jak los pirata, kto na drodze raz mu staje, temu kasza na śniadanie!”. W ten wyjątkowy sobotni ranek zamienimy się w odważnych piratów i wyruszymy statkiem w odległy rejs w poszukiwaniu przygód. Na statku czeka nas mnóstwo pracy, dlatego nie zabraknie zabaw paluszkowych, oddechowych oraz ćwiczeń całego ciała. Po wielkim sztormie dopłyniemy na nieznaną wyspę, na której czeka nas wiele niespodzianek. Tego dnia z okazji święta wszystkich dzieci nasze przedszkole odwiedzi teatrzyk ze spektaklem dla najmłodszych; zaprosimy również dzieci do malowania buziek. Spotkanie zakończymy wykonaniem pirackiej chustki na głowę. 

Zapraszamy!

Zapisz się do Newsletter'a

Chcę otrzymywać porady ekspertów oraz informacje o najważniejszych wydarzeniach
w Pomarańczowej Ciuchci.

Udostępnij

Udostępnij na facebook
Udostępnij na linkedin
Udostępnij na twitter
Udostępnij na email

Zobacz więcej

Uncategorized

Zabawy z Emysem!

Emys – nasz robotyczny przyjaciel na lata! W Pomarańczowej Ciuchcia Emys’a zna już każdy – mały i duży. Nasi lektorzy z przyjemnością zapraszają go na

Aktualności

Program Mały Finansista!

Idziemy na zakupy, czyli Mały Finansista w Pomarańczowej Ciuchci. Mały Finansista to autorski program rozwijający inteligencję logiczno-matematyczną, stworzony przez metodyków i nauczycieli Pomarańczowej Ciuchci. Obserwując

Chcesz wiedzieć więcej ?

Skontaktuj się z nami