fbpx

25 listopada – DZIEŃ OTWARTY w PC Bemowo 1 i PC Wilanów

W sobotę 25.11 o godz. 10.00 zapraszamy na dni otwarte do naszych 2 przedszkoli. Na Bemowie atrakcją dnia będzie koncert muzyków z filharmonii, a na Wilanowie – bal jesieni.

Szczeółowy program dni otwartych 25 listopada:

PC Bemowo 1 (ul. Lazurowa 67) – Koncert muzyków z Filharmonii Narodowej 

W tym dniu dla naszych małych gości mamy niespodziankę. Odwiedzą nas muzycy z Filharmonii Narodowej, którzy zabiorą nas w świat instrumentów perkusyjnych. Dzieci podczas koncertu poznają nazwy instrumentów oraz wcielą się w rolę prawdziwych muzyków! Ponadto nasze maluchy będą doskonaliły sprawność ruchową poprzez zabawy na torze przeszkód zbudowanym z kształtek a także w basenie z kolorowymi kulkami. Maluszki podczas zabawy z ciastoliną rozwiną małą motorykę oraz dziecięcą wyobraźnię. Nie zabranie również wesołych zabaw muzycznych z kolorową chustą animacyjną. 

PC Wilanów (ul. Vogla 11) – Bal Pani Jesieni 

Wszystkie dzieci wraz z rodzicami zapraszamy na niezapomnianą zabawę z mnóstwem kolorów! Razem z jesienią rozgrzejemy buzię dmuchając na barwne listki, pobawimy się przy jesiennej nastrojowej muzyce, pokonamy zwariowany tor przeszkód. Nie zabraknie też zabaw z chustą Klanzy oraz darami jesieni. Na zakończenie wykonamy z jesiennych skarbów pracę plastyczną. Zachęcamy wszystkich do przebrania się w jesienne stroje.

Zapraszamy!

Zapisz się do Newsletter'a

Chcę otrzymywać porady ekspertów oraz informacje o najważniejszych wydarzeniach
w Pomarańczowej Ciuchci.

Udostępnij

Udostępnij na facebook
Udostępnij na linkedin
Udostępnij na twitter
Udostępnij na email

Zobacz więcej

Aktualności

Nauczyciele #CiuchciaTeam w roli aktorów 🧡

Nauczyciele #CiuchciaTeam Bielany w roli aktorów w przedstawieniu „Wiosenne kłopoty Smerfów”.   Z okazji pierwszych Dni Wiosny nasi nauczyciele z Pomarańczowej Ciuchci na Bielanach sprawili

Chcesz wiedzieć więcej ?

Skontaktuj się z nami

Weź udział wraz ze swoim dzieckiem w Dniu Otwartym w wybranej placówce Pomarańczowej Ciuchci.
👉🏻 Kliknij przycisk poniżej i wypełnij formularz. Do zobaczenia! 🧡