23 lutego - DZIEŃ OTWARTY W PC Centrum i bale karnawałowe w PC Bemowo 1 i Jabłonna - Aktualności - Pomarańczowa Ciuchcia – prywatne przedszkola i żłobki Warszawa
AKTUALNOŚCI Przedszkoli Pomarańczowa Ciuchcia

23 lutego - DZIEŃ OTWARTY W PC Centrum i bale karnawałowe w PC Bemowo 1 i Jabłonna

W sobotę 23.02 o godz. 10.00 zapraszamy na dzień otwarty do PC Centrum. Natomiast na Bemowo i do Jabłonny zapraszamy na bale karnawałowe.  A oto szczegółowy program zajęć:

 

PC Centrum (Rondo ONZ 1) – Spotkanie z Magikiem 

Tego dnia do przedszkola zawita iluzjonista, który za pomocą swoich czarów przeniesie nas w świat magii i fantazji. Nasz gość zaprosi dzieci do aktywnego udziału w widowisku będącym kombinacją sztuki iluzji i muzyki. Charyzmatyczny magik i jego kolorowe rekwizyty z pewnością zrobią wrażenie na wszystkich uczestnikach spotkania. Po pokazie zaprosimy dzieci do zabaw integracyjnych z chustą animacyjną, wspólnego śpiewania piosenek oraz muzykowania na instrumentach perkusyjnych. Nie zabraknie również bardzo lubianych przez dzieci zabaw ruchowych na torze przeszkód. Na zakończenie spotkania – dbając o rozwój inwencji twórczej i wyobraźni – maluszki wykonają pracę plastyczną z wykorzystaniem kolorowych kartek, bibuły i błyszczących brokatów.

 

PC Bemowo 1 (ul. Lazurowa 67) – Bal karnawałowy

Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na wyjątkowe spotkanie. W tym dniu w naszym przedszkolu odbędzie się bal karnawałowy. Naszym wodzirejem będzie Pan Kleks. Wspólnie z nim przeniesiemy się w magiczny, bajkowy świat. Odwiedzimy wyspy Bergamuta, gdzie weźmiemy udział w zabawach o tematyce morskiej. Zawędrujemy również do krainy robotów. Będziemy naśladować ich sposób poruszania się i mówienia. Podczas balu maluszki będą miały okazję zatańczyć w rytm znanych przebojów karnawałowych, rozwijając tym samym motorykę dużą, koordynację ruchową oraz poczucie rytmu. Nie zabraknie również bajkowych konkursów i zagadek oraz zabaw z chustą animacyjną. W tym dniu zapraszamy dzieci w karnawałowych strojach. Mamy nadzieję, że będzie to niezapomniane spotkanie – pełne atrakcji i niespodzianek. Do zobaczenia!

 

PC Jabłonna (ul. Przylesie 14) – Bajkowy bal karnawałowy

Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na wyjątkowe spotkanie. W tym dniu w naszym przedszkolu odbędzie się bal karnawałowy. Wspólnie przeniesiemy się w magiczny świat bajek i baśni. Naszymi przewodnikami będą Jaś i Małgosia. Razem z nimi dzieci zrobią bajkową rozgrzewkę i wezmą udział w wesołych zabawach i konkursach o tematyce bajkowej. Podczas balu maluszki będą miały okazję zatańczyć w rytm przebojów karnawałowych z całego świata, rozwijając tym samym motorykę dużą, koordynację ruchową oraz poczucie rytmu. Nie zabraknie również bajkowych czarów i zagadek. Na pamiątkę naszej wspólnej zabawy wykonamy karnawałowe maski, które ozdobimy cekinami, brokatem oraz kolorowymi piórkami. Mile widziane będą przebrania dla dzieci, dobry humor i uśmiech na twarzy. Mamy nadzieję, że będzie to niezapomniany bal – pełen atrakcji i niespodzianek. Do zobaczenia!

 

Zapraszamy!