fbpx

23 listopada – DZIEŃ OTWARTY na Bemowie, Mokotowie i w Józefosławiu

W sobotę 23.11 o godz. 10.00 zapraszamy na dzień otwarty do naszych trzech przedszkoli. Na Bemowie atrakcją będzie spektakl teatralny, na Mokotowie zabawy w języku angielskim, a w Józefosławiu warsztaty z  żywymi zwierzątkami.  

Szczegółowy program:

PC Bemowo (ul. Lauzurowa 67) – TEATRZYK „BAŚNIOWY POKOIK”

Zapraszamy na cudowną, pełną przygód podróż teatralną do Baśniowego Pokoiku. Aktorzy Teatru Dobrego Serca przedstawią nam historię o marzeniach Pieska, który porzuca rodzinną budę i kochającego tatę, by zdobyć pierwszą nagrodę na wystawie psów w Mieście Róż. Niestety róże mają też kolce! Czy Piesek odda swą miskę i obrożę, by móc trochę się pobawić? Czy zamiast „Baśniowego Pokoiku” zyska pchły na grzbiet? Wszystko skończyłoby się może źle, gdyby nie Biały Kotek idący za nim łapa za łapą. Jesteście ciekawi, jak skończy się ta opowieść? Chcecie wspólnie z głównym bohaterem wziąć udział w wesołych zabawach muzycznych i pobawić się na torze przeszkód? Zapraszamy! Dołącz do nas!

PC Mokotów (ul. Postępu 17 B) – 10.00-12.00 – DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Nie od dziś wiadomo, że najlepszymi przyjaciółmi dzieci są misie. Dlatego w tym dniu zapraszamy do przedszkola maluszki w towarzystwie swoich ukochanych pluszaków. Razem z nimi dzieci wyruszą do misiowej krainy, gdzie wesołe zabawy w języku angielskim poprowadzi wykwalifikowany lektor. Wśród atrakcji będą: zabawy paluszkowe, zabawy logopedyczne, piosenki, zabawy z chustą animacyjną. Ich celem będzie rozwijanie dużej i małej motoryki, doskonalenie aparatu mowy, rozwijanie umiejętności współdziałania w grupie oraz integracja z innymi dziećmi. Na zakończenie każde dziecko będzie miało okazję wykonać portret swojego ulubionego misia.

PC Józefosław (ul. Ogrodowa 20 B) – 10.00-12.00 – WARSZTATY PRZYRODNICZE

Nasze spotkanie rozpoczniemy od zabaw w kącikach zainteresowań. Dzięki nim dziecko rozwija swoją samodzielność, kreatywność, poznaje najbliższe otoczenie. Następnie zaprosimy maluszki na warsztaty przyrodnicze z prawdziwymi zwierzątkami. Każde dziecko będzie miało okazję dotknąć jeżyka, nakarmić żółwia, przytulić puszystego króliczka. Z pewnością będzie to dla wszystkich niezapomniane przeżycie. Druga część naszego spotkania obejmować będzie, w zależności od warunków pogodowych, zabawy ruchowe na sali gimnastycznej lub przedszkolnym placu zabaw.

ZAPRASZAMY!

Zapisz się do Newsletter'a

Chcę otrzymywać porady ekspertów oraz informacje o najważniejszych wydarzeniach
w Pomarańczowej Ciuchci.

Udostępnij

Udostępnij na facebook
Udostępnij na linkedin
Udostępnij na twitter
Udostępnij na email

Zobacz więcej

Aktualności

Nauczyciele #CiuchciaTeam w roli aktorów 🧡

Nauczyciele #CiuchciaTeam Bielany w roli aktorów w przedstawieniu „Wiosenne kłopoty Smerfów”.   Z okazji pierwszych Dni Wiosny nasi nauczyciele z Pomarańczowej Ciuchci na Bielanach sprawili

Chcesz wiedzieć więcej ?

Skontaktuj się z nami

Weź udział wraz ze swoim dzieckiem w Dniu Otwartym w wybranej placówce Pomarańczowej Ciuchci.
👉🏻 Kliknij przycisk poniżej i wypełnij formularz. Do zobaczenia! 🧡