21 kwietnia - DZIEŃ OTWARTY w PC Józefosław, Mokotów Piastów - Aktualności - Pomarańczowa Ciuchcia – prywatne przedszkola i żłobki Warszawa

DNI OTWARTE w styczniu

POŁĄCZONE Z ZAJĘCIAMI ADAPTACYJNYMI

Zapraszamy 12, 19 i 26 stycznia 

Przedszkole na 5!

Przedszkole a sukces w życiu dorosłym

Mała Ciuchcia adaptacja

BEZPŁATNE zajęcia dla przyszłych przedszkolaków SOBOTY 10-12. Zapraszamy!

DNI OTWARTE w styczniu

POŁĄCZONE Z ZAJĘCIAMI ADAPTACYJNYMI

Zapraszamy 12, 19 i 26 stycznia 

Przedszkole na 5!

Przedszkole a sukces w życiu dorosłym

Mała Ciuchcia adaptacja

BEZPŁATNE zajęcia dla przyszłych przedszkolaków SOBOTY 10-12. Zapraszamy!

21 kwietnia - DZIEŃ OTWARTY w PC Józefosław, Mokotów Piastów

W sobotę 21.04 o godz. 10.00 zapraszamy do naszych trzech przedszkoli.

 

Szczegółowy program dni otwartych 21 kwietnia:

 

PC Józefosław (ul. Ogrodowa 20B) – Muzyczne ZOO

Główną atrakcją spotkania będzie przedstawienie pt. „Muzyczne ZOO” w wykonaniu aktorów Teatru Katarynka. Będzie to musicalowa opowieść dla najmłodszych przedstawiająca historię przyjaźni małpki Eli i słonika Trąbonika. Spektakl nauczy małych widzów, że trudności pokonuje się wspólnymi siłami. Zaskakujące i zabawne sytuacje, wspaniała oprawa muzyczna, ruch sceniczny, śpiew, taniec – wszystko to sprawi, że dzieci ani przez moment się nie będą nudzić. Wszyscy wspólnie przeciwstawią się zamknięciu ZOO i pokrzyżują plany Biznesmena. W  drugiej części spotkania zaprosimy dzieci do zabaw z kolorową Panią Tęczą. Pamiątką z zajęć będzie kolorowa praca plastyczna pt. „Słonik Trąbonik" wykonana z użyciem talerzyka papierowego oraz farb.

 

PC Mokotów (ul. Postępu 17B) – Czarodziejskie spotkanie z magikiem Robem

Główną atrakcją spotkania będzie czarodziejskie przedstawienie w wykonaniu Magika Roba. Będzie to czas dobrej zabawy i śmiechu. Dla Roba bardzo istotne jest aktywne uczestnictwo małych widzów w przedstawieniu. Dzieci będą wykrzykiwać magiczne hasła i wykonywać takież gesty. Będą również asystować Robowi podczas wykonywania sztuk magicznych. Na zakończenie magik wyczaruje dla każdego dziecka balonowe zwierzątko. W  drugiej części spotkania wspólnie spędzony czas umilą zabawy muzyczno-ruchowe. Wykonamy serię zadań logopedycznych. Ćwicząc aparat artykulacyjny nauczymy się dmuchać i chuchać. Nie obędzie się również bez licznych zabaw ruchowych na torze przeszkód, które mają na celu rozwijanie sprawności fizycznej oraz motoryki dużej. Na zakończenie spotkania wykonamy pracę plastyczną, która wpłynie na rozwój motoryki małej, a także zmysłu estetycznego.

 

PC Piastów (ul. Warszawska 43) – W świecie zwierząt

Główną atrakcją spotkania będą żywe zwierzątka. Pani Kasia opowie nam o ich życiu, o tym jak się o nie troszczyć, po czym pozwoli każdemu z osobna pogłaskać każdego zwierzaczka J Oprócz tak wspaniałych gości czekać będą na dzieci nasi nauczyciele, którzy zapewnią uczestnikom świetną zabawę i zorganizują kącik plastyczny pełen zwierzęcych motywów. Serdecznie zapraszamy!

 

Zapraszamy!