fbpx

2 marca – DZIEŃ OTWARTY w PC Pruszków i PC Włochy oraz bal karnawałowy w Józefosławiu

W sobotę 2 marca o godz. 10.00 zapraszamy na dzień otwarty do PC Pruszków i PC Włochy. Natomiast Józefosławia  zapraszamy na bal karnawałowy.  A oto szczegółowy program zajęć:

PC Pruszków (ul. Gałczyńskiego 31) – Teatrzyk kukiełkowy 

Tego dnia zaprosimy maluszki do bajkowego świata, gdzie obejrzą kukiełkowe przedstawienie o przygodach Jasia i Małgosi. Udział w teatrzyku dostarczy dzieciom wielu doznań artystycznych, będzie atrakcyjny nie tylko wizualnie, ale też muzycznie. Po spektaklu maluszki wezmą udział w wesołej zabawie muzyczno-ruchowej „Jesteśmy w lesie”, która wesprze rozwój motoryki dużej, koordynacji ruchowej oraz spostrzegawczości. Wspólnie wykonają smoka, który będzie.. ział ogniem! Dodatkową atrakcją w tym dniu będą zajęcia zumby, które poprowadzi pani Ola – instruktor zajęć muzyczno-ruchowych w naszym przedszkolu. Będzie to doskonała okazja do rozwijania u dzieci ogólnej sprawności fizycznej i poczucia rytmu. Podczas spotkania nie zabraknie również wspólnego śpiewania piosenek i muzykowania na instrumentach perkusyjnych.

PC Włochy (ul. Śląska 36) – Zabawy z Magikiem Robem 

W tym dniu w naszym przedszkolu pojawi się wyjątkowy gość. Będzie to Magik Rob, który zaprosi dzieci do zaczarowanego świata iluzji i zaprezentuje magiczne widowisko. Udział w spektaklu będzie okazją do rozwijania spostrzegawczości i wyobraźni dzieci. Charyzmatyczny iluzjonista i jego kolorowe rekwizyty z pewnością zrobią wrażenie na wszystkich uczestnikach spotkania. Miłą niespodzianką z pewnością będzie możliwość aktywnego asystowania Robowi w wykonywaniu magicznych sztuczek. Po pokazie zaprosimy dzieci do zabaw integracyjnych z chustą animacyjną, wspólnego śpiewania piosenek oraz muzykowania na instrumentach perkusyjnych. Tego dnia nie zabraknie również zabaw paluszkowych i sensorycznych doskonalących motorykę małą oraz zabaw ruchowych na torze przeszkód. Na zakończenie spotkania – dbając o rozwój inwencji twórczej i wyobraźni – maluszki wykonają pracę plastyczną „Królik w kapeluszu” z wykorzystaniem pomponów i kółek origami.

PC Józefosław (ul. Ogrodowa 23B) – Witajcie w naszej bajce – BAL KARNAWAŁOWY

Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na wyjątkowe spotkanie. W tym dniu w naszym przedszkolu odbędzie się bal karnawałowy. Wspólnie przeniesiemy się w magiczny świat bajek. Naszymi przewodnikami będą Myszka Minne i Myszka Miki. Razem z nimi zrobimy bajkową rozgrzewkę i weźmiemy udział w wesołych zabawach i konkursach o tematyce bajkowej. Będziemy tańczyć w rytm przebojów karnawałowych z całego świata, rozwijając tym samym motorykę dużą, koordynację ruchową oraz poczucie rytmu. Nie zabraknie również bajkowych czarów i zagadek. Na pamiątkę naszej wspólnej zabawy wykonamy karnawałowe maski, które ozdobimy cekinami, brokatem oraz kolorowymi piórkami. Mile widziane będą przebrania dla dzieci, dobry humor i uśmiech na twarzy. Mamy nadzieję, że będzie to niezapomniany bal – pełen atrakcji i niespodzianek. Do zobaczenia!

Na dzień otwarty w Józefosławiu zapraszamy 16 marca o godz. 10.00.

Zapraszamy!

Zapisz się do Newsletter'a

Chcę otrzymywać porady ekspertów oraz informacje o najważniejszych wydarzeniach
w Pomarańczowej Ciuchci.

Udostępnij

Udostępnij na facebook
Udostępnij na linkedin
Udostępnij na twitter
Udostępnij na email

Zobacz więcej

Aktualności

Nauczyciele #CiuchciaTeam w roli aktorów 🧡

Nauczyciele #CiuchciaTeam Bielany w roli aktorów w przedstawieniu „Wiosenne kłopoty Smerfów”.   Z okazji pierwszych Dni Wiosny nasi nauczyciele z Pomarańczowej Ciuchci na Bielanach sprawili

Chcesz wiedzieć więcej ?

Skontaktuj się z nami

Weź udział wraz ze swoim dzieckiem w Dniu Otwartym w wybranej placówce Pomarańczowej Ciuchci.
👉🏻 Kliknij przycisk poniżej i wypełnij formularz. Do zobaczenia! 🧡