fbpx

18 stycznia – DZIEŃ OTWARTY w Pomarańczowej Ciuchci Bielany, Piastów, Ursus i Włochy

W sobotę 18.01 o godz. 10.00 zapraszamy na dzień otwarty do Pomarańczowej Ciuchci Bielany, Piastów, Ursus i Włochy. Na Bielanach atrakcją będą zabawy w języku angielskim, w Piastowie bal karnawałowy, w Ursusie zajęcia zumby, a we Włochach warsztaty naukowe.

Pomarańczowa Ciuchcia Bielany (ul. Bajana 35) – Tajemnice dżungli -Zabawy z językiem angielskim

Główną atrakcją dnia będą wesołe zabawy z afrykańskimi zwierzętami prowadzone w JĘZYKU ANGIELSKIM przez wykwalifikowanego lektora. Nie zabraknie zagadek i zabaw przy muzyce, podczas których każdemu dziecku będzie towarzyszyć wybrane przez nie zwierzątko afrykańskie. Maluszki zapoznają się z anglojęzycznymi nazwami zwierząt, spróbują naśladować mową i ruchem egzotycznych gości. Na pamiątkę spotkania wykonamy karnawałową maskę króla zwierząt – lwa, doskonalić będziemy przy tym koordynację wzrokowo-ruchową oraz motorykę małą.

Pomarańczowa Ciuchcia Piastów (ul. Warszawska 43) – Niech żyje bal !!!

Tego dnia w naszym przedszkolu odbędzie się BAL KARNAWAŁOWY! A to znaczy, że będzie kolorowo, bajecznie i wesoło! Nasi wyjątkowi wodzireje otworzą bal powitalnym tańcem, który rozgrzeje nasze nogi i ręce. Czeka nas podróż po krainie bajek niezwykłymi środkami transportu, może nawet dywanem samego Alladyna! Z różnymi bajkowymi bohaterami będziemy odkrywać nieznane oraz tańczyć i śpiewać. Gotowi na wspaniałą zabawę? Jeśli tak, to zapraszamy! 

Jak przystało na prawdziwy bal – mile widziane stroje karnawałowe!

W wyborze stroju ograniczać może tylko wyobraźnia, zachęcamy więc, by puścić wodze fantazji i pozwolić dzieciom przebrać się za wymarzone i ulubione postacie. Dorośli uczestnicy balu również mogą wykazać się spontanicznością i na czas balu stać się swoją ulubioną postacią z dzieciństwa. 

Pomarańczowa Ciuchcia Ursus (ul. Rakietników 6) – Na zamkowej wieży – Zajęcia zumby

Podczas naszego spotkania przeniesiemy się do zimowej krainy, gdzie królewna i dzielny rycerz zapoznają nas z różnymi emocjami i nauczą nas, jak sobie z nimi radzić. Jak przystało na dzielnych rycerzy i rycerki weźmiemy udział w konkurencjach sportowych i turnieju rycerskim, w którym będziemy rzucać piłeczkę w tarcze, doskonaląc motorykę dużą. Zaśpiewamy i zatańczymy do piosenki pt. „Gdy dobry humor masz…”, ćwicząc poczucie rytmu. Wykonamy własne korony, w których zaprezentujemy się podczas królewskiego tańca. Pobawimy się również chustą animacyjną i kocykami. Główną atrakcją spotkania będą zajęcia taneczne zumby prowadzone przez naszą instruktorkę Aleksandrę Nadaj oraz zamykanie w bańce mydlanej, co z pewnością spodoba się wszystkim maluchom. Oprócz tego w programie m.in. malowanie twarzy, zabawy z balonami, tańce do znanych dziecięcych utworów, zabawy w basenie z kulkami. Serdecznie zapraszamy!

Pomarańczowa Ciuchcia Włochy (ul. Śląska 36) – Warsztaty naukowe

W tym dniu do zabawy zaprosi nas Pani Zima, z którą poprzez opowieść ruchową przeniesiemy się w świat fantazji, doskonaląc przy tym motorykę dużą, precyzję ruchów i koordynację wzrokowo-ruchową. Kolejną zabawą będzie bitwa na śnieżki, która nie tylko wprowadzi dzieci w dobry nastrój, ale przede wszystkim doskonale wpłynie na rozwój motoryki małej oraz usprawni technikę rzutu. Za sprawą Pani Zimy w naszej sali pojawią się wirujące płatki śniegu, które spadając, zabawnie połaskoczą dzieci w nosek. Maluszki próbując je zdmuchnąć, będą ćwiczyć prawidłowy tor oddechu i usprawniać aparat artykulacyjny. Na pamiątkę śnieżnej przygody dzieci wykonają pracę plastyczną „Zimowy krajobraz”, wykorzystując watę i mięciutkie płatki kosmetyczne.

Zapraszamy!

Zapisz się do Newsletter'a

Chcę otrzymywać porady ekspertów oraz informacje o najważniejszych wydarzeniach
w Pomarańczowej Ciuchci.

Udostępnij

Udostępnij na facebook
Udostępnij na linkedin
Udostępnij na twitter
Udostępnij na email

Zobacz więcej

Aktualności

Nauczyciele #CiuchciaTeam w roli aktorów 🧡

Nauczyciele #CiuchciaTeam Bielany w roli aktorów w przedstawieniu „Wiosenne kłopoty Smerfów”.   Z okazji pierwszych Dni Wiosny nasi nauczyciele z Pomarańczowej Ciuchci na Bielanach sprawili

Chcesz wiedzieć więcej ?

Skontaktuj się z nami

Weź udział wraz ze swoim dzieckiem w Dniu Otwartym w wybranej placówce Pomarańczowej Ciuchci.
👉🏻 Kliknij przycisk poniżej i wypełnij formularz. Do zobaczenia! 🧡