16 marca - DZIEŃ OTWARTY  w PC Józefosław - Aktualności - Pomarańczowa Ciuchcia – prywatne przedszkola i żłobki Warszawa
AKTUALNOŚCI Przedszkoli Pomarańczowa Ciuchcia

16 marca - DZIEŃ OTWARTY w PC Józefosław

W sobotę 16 marca o godz. 10.00 zapraszamy dzieci w wieku od 1 do 4 lat w raz z rodzicami na dzień otwarty oraz zajęcia adaptacyjne do Józefosławia.  Oto plan zajęć w tym dniu:

 

PC Józefosław (ul. Ogrodowa 23B) – Gimnastyka dla smyka 

Tego dnia główną atrakcją będą zabawy sportowe prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora, których celem będzie rozwijanie ogólnej sprawności fizycznej, koordynacji ruchowej, wytrzymałości. Dodatkowym atutem tych zabaw będzie ich pozytywny wpływ na budowanie poczucia własnej wartości i śmiałości dziecka. Po sportowych wyzwaniach zaprosimy maluszki do aktywności plastycznej. Wykorzystując kolorowy papier, bibułę i klej, dzieci wykonają kompozycję pt. „Kolorowe piłeczki”, rozwijając małą motorykę i kreatywność. Podczas spotkania nie zabraknie również zabaw w kącikach zainteresowań, dzięki którym dzieci rozwijają swoją samodzielność, pomysłowość, poznają najbliższe otoczenie. Ostatnia część naszego spotkania obejmować będzie, w zależności od warunków pogodowych, zabawy swobodne na sali gimnastycznej lub przedszkolnym placu zabaw.

 

Zapraszamy!