fbpx

15 lutego – DZIEŃ OTWARTY w Przedszkolu Pomarańczowa Ciuchcia BEMOWO II i PRUSZKÓW

W sobotę 15 lutego o  godz. 10.00 zapraszamy na DZIEŃ OTWARTY do naszego przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia Bemowo II i Pruszków. 

Szczegółowy program:

Przedszkole i żłobek Pomarańczowa Ciuchcia Bemowo II – ul. Kaliskiego 23 B

I. Dla rodzica:

  • zapoznasz się z ofertą i zasadami organizacji naszego przedszkola i żłobka
  • dowiesz się, co wyróżnia nasze przedszkole i jakie wartości są dla nas ważne
  • zobaczysz nasze sale zabaw i wyposażenie
  • poznasz metody, jakimi pracujemy.

II. Dla dziecka:

Dzieci zapraszamy na przedstawienie w wykonaniu aktorów teatru Dobrego Serca. Będzie to opowieść o niepoprawnym piesku, który porzuca rodzinną budę i kochającego tatę, by zdobyć pierwsze miejsce na wystawie psów w Mieście Róż. Niestety, róże mają też kolce. Czy piesek odda swą miskę i obrożę, by móc trochę się pobawić? Tego dowiemy się już wkrótce. Po spektaklu weźmiemy udział w wesołych zabawach muzyczno-ruchowych oraz zabawach integracyjnych z chustą animacyjną.

Przedszkole i żłobek Pomarańczowa Ciuchcia Pruszków – ul. Gałczyńskiego 31

I. Dla rodzica:

  • zapoznasz się z ofertą i zasadami organizacji naszego przedszkola i żłobka
  • dowiesz się, co wyróżnia nasze przedszkole i jakie wartości są dla nas ważne
  • zobaczysz nasze sale zabaw i wyposażenie
  • poznasz metody, jakimi pracujemy.

II. Dla dziecka:

Dzieci zapraszamy w podróż w czasie. Przeniesiemy się w do okresu, w którym na naszej planecie spotkać można było ….. dinozaury. Wyprawa ta nie będzie łatwa… Pierwszym jej etapem będą wykopaliska archeologiczne, podczas których będziemy odkrywać ukryte elementy – wskazówki dotyczące dalszej podróży, ale także usprawniać motorykę małą. Następnie podczas zabawy ruchowej rozwijającej naszą spostrzegawczość i motorykę dużą, wyruszymy na poszukiwania dinozaurów. Wsłuchując się w otaczające dźwięki, będziemy naśladować odgłosy dinozaurów, usprawniając przy tym zarówno słuch fonematyczny jak również aparat artykulacyjny. Na zakończenie zajęć przystąpimy do wykonania pracy plastycznej, której tematem przewodnim będą oczywiście dinozaury.

Do zobaczenia!!!

Zapisz się do Newsletter'a

Chcę otrzymywać porady ekspertów oraz informacje o najważniejszych wydarzeniach
w Pomarańczowej Ciuchci.

Udostępnij

Udostępnij na facebook
Udostępnij na linkedin
Udostępnij na twitter
Udostępnij na email

Zobacz więcej

Aktualności

Nauczyciele #CiuchciaTeam w roli aktorów 🧡

Nauczyciele #CiuchciaTeam Bielany w roli aktorów w przedstawieniu „Wiosenne kłopoty Smerfów”.   Z okazji pierwszych Dni Wiosny nasi nauczyciele z Pomarańczowej Ciuchci na Bielanach sprawili

Chcesz wiedzieć więcej ?

Skontaktuj się z nami

Weź udział wraz ze swoim dzieckiem w Dniu Otwartym w wybranej placówce Pomarańczowej Ciuchci.
👉🏻 Kliknij przycisk poniżej i wypełnij formularz. Do zobaczenia! 🧡