13 października – DZIEŃ OTWARTY w PC Pruszków

W sobotę 13 paździenika o godz. 10.00 zapraszamy do przedszkola w Pruszkowie na dzień otwarty połączony z zajęciami adaptacyjnymi dla przyszłych przedszkolaków w wieku od  1 do 4 lat.

Tego dnia maluszki zaproszą do zabawy dwie wiewiórki chętne do podskoków, do których będą zachęcać także swoich gości. Wspólnie z dziećmi wezmą udział w zabawie muzycznej do piosenki „Poleczka”, której celem będzie rozwijanie słuchu muzycznego i poczucia rytmu. Następnie dzieci pomogą wiewiórkom zgromadzić zapasy do dziupli, rozwijając sprawność ruchową oraz umiejętność reagowania na przerwę w muzyce. Podczas kolejnej zabawy każde dziecko będzie mogło wykonać piłkę z gazety i turlać ją do wyznaczonej bramki, usprawniając dłonie i palce. Na zakończenie maluszki pokolorują flamastrami balon oraz wykleją go kolorowymi elementami. Dodatkową atrakcją tego dnia będą zajęcia ceramiczne i zabawy z gliną.

Zapraszamy!

Zapisz się do Newsletter'a

Chcę otrzymywać porady ekspertów oraz informacje o najważniejszych wydarzeniach
w Pomarańczowej Ciuchci.

Udostępnij

Udostępnij na facebook
Udostępnij na linkedin
Udostępnij na twitter
Udostępnij na email

Zobacz więcej

Uncategorized

Zabawy z Emysem!

Emys – nasz robotyczny przyjaciel na lata! W Pomarańczowej Ciuchcia Emys’a zna już każdy – mały i duży. Nasi lektorzy z przyjemnością zapraszają go na

Aktualności

Program Mały Finansista!

Idziemy na zakupy, czyli Mały Finansista w Pomarańczowej Ciuchci. Mały Finansista to autorski program rozwijający inteligencję logiczno-matematyczną, stworzony przez metodyków i nauczycieli Pomarańczowej Ciuchci. Obserwując

Chcesz wiedzieć więcej ?

Skontaktuj się z nami