fbpx

10 marca – DZIEŃ OTWARTY w PC Jabłonna, Piastów i Włochy

W sobotę 10 marca o godz. 10.00 zapraszamy na dni otwarte do naszych  trzech  przedszkoli.

Szczegółowy program dni otwartych 10 marca:

PC Jabłonna  – Zabawy z Kotką Psotką

W tym wszystkie nasze przedszkolaki zamienią się w urocze kotki, które wraz z Kotką Psotką obejrzą świat z kociej perspektywy. Wspólnie poćwiczymy nasz aparat artykulacyjny miaucząc i mrucząc. Spróbujemy również wypić mleko z kociej miseczki. Poznamy również inne zwierzęta podobne do rasy kotów. Sprawdzimy czy potrafimy przejść zwinnie tor przeszkód oraz skradać się w poszukiwaniu myszek. Rozwijając ogólną sprawność motoryczną pobawimy się kłębkami wełny zwijając je oraz rzucając nimi. W trakcie wspólnych zabaw Kotka Psotka nauczy nas piosenki oraz tańca zatytułowanego „My jesteśmy kotki dwa”. Na zakończenie naszego spotkania wykonamy portret naszego gościa techniką origami rozwijając tym samym zmysł estetyczny oraz artystyczny. Warto wspomnieć, iż jedną z sobotnich atrakcji będzie udział w warsztatach przyrodniczych gdzie będzie możliwość zobaczenia prawdziwych zwierząt.

PC Piastów – Spektakl „Jaś i Małgosia na leśnej polanie”

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na Dzień Otwarty w naszym przedszkolu. Tego dnia odwiedzi nas zaprzyjaźniony z nami duet aktorski JaHa. Razem z aktorami będziemy nie tylko przyglądać się przygodom Jasia i Małgosi, ale również staniemy się częścią ich bajkowego świata. Kto wie, może wśród naszych miłych gości znajdziemy ukryte talenty aktorskie? Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas w tym dniu!   

PC Włochy – Kocia bawialnia

W naszym przedszkolu pojawią się wyjątkowi goście. Dzieci będą mogły poznać rasy kotów devon rex, pers, ragdoll i domowy. Miłym akcentem z pewnością będzie możliwość zabawy z podopiecznymi bawialni, wspólne karmienie i czesanie. Maluszki dowiedzą się, że zwierzątko w domu to nie tylko przyjemność, ale również obowiązki takie jak sprzątanie kuwet. Tego dnia nie zabraknie również zabaw paluszkowych, pokazywanych doskonalących motorykę małą i oczywiście kocich zabaw z piłką, doskonalących koordynację wzrokowo-ruchową. Praca plastyczna „Kocie figle” z wykorzystaniem patyczków i kółek origami rozbudzi wyobraźnię i pomoże doskonalić chwyt pęsetowy dzieci.

Zapraszamy!

Zapisz się do Newsletter'a

Chcę otrzymywać porady ekspertów oraz informacje o najważniejszych wydarzeniach
w Pomarańczowej Ciuchci.

Udostępnij

Udostępnij na facebook
Udostępnij na linkedin
Udostępnij na twitter
Udostępnij na email

Zobacz więcej

Aktualności

Nauczyciele #CiuchciaTeam w roli aktorów 🧡

Nauczyciele #CiuchciaTeam Bielany w roli aktorów w przedstawieniu „Wiosenne kłopoty Smerfów”.   Z okazji pierwszych Dni Wiosny nasi nauczyciele z Pomarańczowej Ciuchci na Bielanach sprawili

Chcesz wiedzieć więcej ?

Skontaktuj się z nami

Weź udział wraz ze swoim dzieckiem w Dniu Otwartym w wybranej placówce Pomarańczowej Ciuchci.
👉🏻 Kliknij przycisk poniżej i wypełnij formularz. Do zobaczenia! 🧡