10 lutego - DNI OTWARTE w PC Białołęka, Bielany, Centrum i Włochy - Aktualności - Pomarańczowa Ciuchcia – prywatne przedszkola i żłobki Warszawa

DNI OTWARTE w styczniu

POŁĄCZONE Z ZAJĘCIAMI ADAPTACYJNYMI

Zapraszamy 12, 19 i 26 stycznia 

Przedszkole na 5!

Przedszkole a sukces w życiu dorosłym

Mała Ciuchcia adaptacja

BEZPŁATNE zajęcia dla przyszłych przedszkolaków SOBOTY 10-12. Zapraszamy!

DNI OTWARTE w styczniu

POŁĄCZONE Z ZAJĘCIAMI ADAPTACYJNYMI

Zapraszamy 12, 19 i 26 stycznia 

Przedszkole na 5!

Przedszkole a sukces w życiu dorosłym

Mała Ciuchcia adaptacja

BEZPŁATNE zajęcia dla przyszłych przedszkolaków SOBOTY 10-12. Zapraszamy!

10 lutego - DNI OTWARTE w PC Białołęka, Bielany, Centrum i Włochy

W sobotę 10.02 o godz. 10.00 zapraszamy na dni otwarte do naszych trzech przedszkoli.

 

Szczegółowy program dni otwartych 10 lutego:

 

PC Białołęka – Bal karnawałowy w Podwodnej Krainie

Serdecznie zapraszamy na  zaczarowany bal karnawałowy, którego tematem przewodnim będzie "Podwodny świat". Podróżując pomarańczowym statkiem wspólnie z  Syrenką Arielką i Piratem Jakiem, odwiedzimy roztańczone zakątki podwodnego świata.  Będzie to świetna okazja do pląsów i zabaw przy muzyce. Nie zabraknie także ciekawych konkursów z nagrodami. Czeka nas mnóstwo szalonej zabawy i pozytywnych emocji. Mile widziane będą stroje nawiązujące tematycznie do tego wydarzenia. Ponadto w trakcie sobotniego spotkania będzie czas na  swobodną zabawę w kącikach zainteresowań, dzięki  którym pobudzana jest kreatywność i wyobraźnia dzieci, a także są to działania zachęcające do naśladowania i odgrywania ról dorosłych. Zapraszamy!

 

PC Bielany – Zwierzątka Pana Ezopa – TEATR CIENI dla najmłodszych

Tego dnia w naszym przedszkolu zagości najprawdziwszy teatr zwierząt. Duet Yahaa zamieni salę zabaw w scenę, gdzie zagoszczą najprawdziwsze „cienie”, opowiadając małym widzom bajkowe historie. W tym dniu nie zabraknie także zimowych zabaw uwielbianych przez wszystkie maluchy. Dzieci będą miały okazję ulepić razem z bałwankiem Mrozkiem kule śnieżne, usprawniając przy tym motorykę małą. Nie zabraknie także zimowych zabaw, przy których wspólnie potańczymy i pośpiewamy. Następnie stworzymy zimowy kulig, ćwicząc przy tym motorykę dużą. Każdy mały uczestnik będzie miał możliwość wykonania zimowej pracy  przy użyciu farb i techniki paluszkowej.  Nasze spotkanie zakończy zabawą z kolorową chustą i ciastoliną.

 

PC Centrum - Koncert „Pirackie opowieści” 

Hej! Żagle na maszt. Zapraszamy wszystkie maluszki na bal karnawałowy, podczas którego nie zabraknie koncertu szantowego „Pirackie opowieści”. Dzieci poznają gitarę klasyczną, akustyczna i elektryczną.  Wspólnie zaśpiewają, zatańczą i zagrają na drobnych instrumentach perkusyjnych. Na przykładach piosenek muzyki szanty poznają  budowę statku, strony świata, i marynarskie tańce oraz dowiedzą się  kim byli piraci. Po koncercie maluszki otrzymają pirackie czapki, które zabiorą na statek. Wraz z piratem Samem nauczą się piosenki oraz spróbują odszukać ukrytego skarbu. Każdy uczestnik będzie miał okazję rozwinąć kreatywność i sprawność manualną podczas wykonywania pracy plastycznej z wykorzystaniem farb. Nasze spotkanie zakończymy wspólną zabawą z chustą animacyjną.

 

PC Włochy - Bal karnawałowy

Tego dnia w  przedszkolu będzie rozbrzmiewała karnawałowa muzyka. Za sprawą ulubionych rytmicznych piosenek dziecięcych przeniesiemy się na parkiet. Sprawdzimy swoje taneczne umiejętności w takich zabawach jak: „Powitanie w parach”, „Taniec z balonami”, „Taniec na gazecie” oraz „Lambada” , które nie tylko wprowadzą dzieci w radosną, taneczną atmosferę, ale również wspomogą współpracę w grupie. Dodatkową atrakcją będą zabawy z puszystą ciastolinką rozwijające małą motorykę. Słodki poczęstunek nie tylko doda nam energii do zabawy , ale będzie doskonałą okazją do poćwiczenia aparatu artykulacyjnego podczas zabawy „Czysta buzia”. Pamiątką z balu będzie rozwijająca wyobraźnię przestrzenną praca plastyczna „Karnawałowa maska” wykonana z kolorowego papieru, lśniących materiałów i lubianych przez dzieci piór.

 

Zapraszamy!