fbpx

10 czerwca – DZIEŃ OTWARTY w PC Mokotów, Pruszków i Wilanów.

W sobotę 10 czerwca o godz. 10.00 zapraszamy na dni otwarte do kolejnych trzech przedszkoli Pomarańczowa Ciuchcia.

 Na Mokotowie do zabaw dramowych zaprosi aktor Zbyszek Kozłowski, w Pruszkowie atrakcją będą warsztaty naukowe i zabawy po angielsku, a na Wilanowie – pokaz baniek mydlanych.

Szczegółowy program dni otwartych 10 czerwca:

PC Mokotów (ul. Postępu 17B – Adgar Plaza B) – Zabawy dramowe z aktorem Zbyszkiem Kozłowskim 

W tym dniu dzieci zamienią się w podróżników i wyruszą w nieznane, poszukując dinozaurów. Biorąc udział w zabawach dramowych, rozwiną swoją wyobraźnię oraz koordynację wzrokowo-ruchową. W ramach zabaw muzyczno-ruchowych nauczą się układu tanecznego do piosenki o dinozaurze. Naśladując odgłosy tych dużych stworów, maluszki wezmą udział w zabawach emisyjnych. Poznają piosenki i zabawy ruchowe,  które kształtują wyobraźnię muzyczną, ekspresję ruchową i poczucie rytmu. Dużo radości sprawią dzieciom również zabawy z bańkami mydlanymi i malowanie twarzy.

Główną atrakcją będą zabawy dramowe ze znanym aktorem i animatorem Panem Zbyszkiem Kozłowskim.

PC Pruszków (ul. Gałczyńskiego 31 – Osiedle Suunhouse) – W Kółeczkowie 

Tego dnia dzieci wyruszą do niezwykłej krainy Kółeczkowo, gdzie wszystko jest okrągłe. Za pomocą okrągłej chusty wspólnie przywołamy naszego gościa – Małego Balonika, który zaprezentuje nam moc zabaw oddechowych i artykulacyjnych. Następnie wyruszymy na poszukiwanie miasteczka kolorowych piłeczek, które najbardziej lubią podskakiwać na chuście animacyjnej. Pobawimy się również w parach oraz spróbujemy poćwiczyć zręczność poprzez łapanie baniek mydlanych. Mały Balonik nauczy dzieci tematycznej rymowanki oraz za pomocą czarów przywoła śmieszne piłeczki-masażyki, które zostaną wykorzystane do zabaw relaksacyjnych. Na zakończenie zajęć wykonamy pracę plastyczną przy pomocy kółek origami. Dodatkowymi atrakcjami tego dnia będą warsztaty naukowe, na których dowiemy się, skąd się bierze tęcza oraz zabawy w języku angielskim.

PC Wilanów 9ul. Vogla 11) – Bańkowo, kolorowo 

Tego dnia nasze przedszkole zamieni się w małe laboratorium, a dzieci w naukowców. Dzięki specjalnym gościom przeprowadzimy ciekawe eksperymenty i poszerzymy wiedzę o otaczającym nas świecie. Ponieważ każdy z nas uwielbia kolory nie zabraknie ich w dalszej części naszego spotkania. Dzięki pani Tęczy i jej barwnej kreacji, maluszki będą mogły się integrować oraz uczyć podstawowych kolorów. Aby nasze zabawy były jeszcze radośniejsze, pojawi się na nich pokaz baniek mydlanych. Chętni będą mogli wykonać je samodzielnie.

ZAPRASZAMY!

Zapisz się do Newsletter'a

Chcę otrzymywać porady ekspertów oraz informacje o najważniejszych wydarzeniach
w Pomarańczowej Ciuchci.

Udostępnij

Udostępnij na facebook
Udostępnij na linkedin
Udostępnij na twitter
Udostępnij na email

Zobacz więcej

Aktualności

Nauczyciele #CiuchciaTeam w roli aktorów 🧡

Nauczyciele #CiuchciaTeam Bielany w roli aktorów w przedstawieniu „Wiosenne kłopoty Smerfów”.   Z okazji pierwszych Dni Wiosny nasi nauczyciele z Pomarańczowej Ciuchci na Bielanach sprawili

Chcesz wiedzieć więcej ?

Skontaktuj się z nami

Weź udział wraz ze swoim dzieckiem w Dniu Otwartym w wybranej placówce Pomarańczowej Ciuchci.
👉🏻 Kliknij przycisk poniżej i wypełnij formularz. Do zobaczenia! 🧡