fbpx

1 czerwca – DNI OTWARTE w PC Bemowo 2, Mokotów i Piastów

W sobotę 1 czerwca w godz. 10 -12 zapraszamy na wspólne świętowanie Dnia Dziecka połączone z dniem otwartym do naszych 3 przedszkoli. A oto szczegółowy program dni otwartych w tym dniu:

PC Bemowo 2 (ul. Urbanowicza 23B) – Dzień Magii – wizyta Magika Roba 

Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z iluzjonistą Robem. Razem z naszym gościem przeniesiemy się do świata magii, czarów i dobrej zabawy. Dzieci będą miały okazję aktywnie uczestniczyć w pokazie i asystować przy wykonywaniu magicznych sztuczek. Przedstawienie będzie dynamiczne i pełne energii, a przede wszystkim bardzo różnorodne. Oprócz wspólnego czarowania będą maskotki oraz bardzo lubiane przez dzieci balonowe zwierzątka. Na pamiątkę spotkania dzieci wykonają czarodziejskie różdżki, które zabiorą do domu. W drugiej części spotkania zaprosimy maluszki do wesołych zabaw muzyczno- ruchowych z chustą animacyjną oraz zabawy w poszukiwanie zaginionych przedmiotów, rozwijając tym samym spostrzegawczość i orientację w przestrzeni.

PC Mokotów – Podróż z Magikiem Robem do świata iluzji 

Główną atrakcją spotkania będzie czarodziejskie przedstawienie w wykonaniu Magika Roba. Będzie to czas dobrej zabawy i śmiechu. Dla Roba bardzo istotne jest aktywne uczestnictwo małych widzów w przedstawieniu. Dzieci będą wykrzykiwać magiczne hasła, wykonywać magiczne gesty. Będą również asystować Robowi podczas wykonywania magicznych sztuczek. Na zakończenie widowiska iluzjonista wyczaruje dla każdego uczestnika balonowe zwierzątko. W drugiej części spotkania wspólnie spędzony czas umilą zabawy muzyczno-ruchowe. Wykonamy również serię zadań logopedycznych. Ćwicząc aparat artykulacyjny nauczymy się dmuchać i chuchać. Nie zabraknie też zabaw ruchowych na torze przeszkód, których celem będzie rozwijanie sprawności fizycznej oraz motoryki dużej. Na zakończenie spotkania wykonamy pracę plastyczną, która wpłynie na rozwój motoryki małej, a także zmysłu estetycznego.

PC Piastów – Dzień Dziecka

W tym dniu będziemy godnie świętować najważniejsze święto w roku! Dorośli za sprawą magicznych czarów obudzą drzemiące w swoich ciałach dzieci, a najmłodsi będą mogli korzystać z dwóch godzin fantastycznej i magicznej zabawy. I to dosłownie, bo odwiedzi nas prawdziwy i niepowtarzalny magik, który zaprezentuje wspaniałe sztuczki i sprawi, że nasze oczy będą wielkie ze zdumienia! Zajrzymy też do środka bańki mydlanej i sprawdzimy, jak wygląda świat zza mydlanej ściany. Na koniec wszyscy razem weźmiemy udział w zajęciach tanecznych Zumby. Spalone podczas tańca kalorie uzupełnimy przygotowanym poczęstunkiem!

Serdecznie zapraszamy!

Zapisz się do Newsletter'a

Chcę otrzymywać porady ekspertów oraz informacje o najważniejszych wydarzeniach
w Pomarańczowej Ciuchci.

Udostępnij

Udostępnij na facebook
Udostępnij na linkedin
Udostępnij na twitter
Udostępnij na email

Zobacz więcej

Aktualności

Nauczyciele #CiuchciaTeam w roli aktorów 🧡

Nauczyciele #CiuchciaTeam Bielany w roli aktorów w przedstawieniu „Wiosenne kłopoty Smerfów”.   Z okazji pierwszych Dni Wiosny nasi nauczyciele z Pomarańczowej Ciuchci na Bielanach sprawili

Chcesz wiedzieć więcej ?

Skontaktuj się z nami

Weź udział wraz ze swoim dzieckiem w Dniu Otwartym w wybranej placówce Pomarańczowej Ciuchci.
👉🏻 Kliknij przycisk poniżej i wypełnij formularz. Do zobaczenia! 🧡