Cały czas jesteśmy z Wami i dla Was * Trwa rekrutacja na nowy rok szkolny 2020/2021 * Zapraszamy na Dni Otwarte Online 28 i 30 maja oraz na Warsztaty Online dla rodziców 2 i 4 czerwca * Umów się już dzisiaj! Zapraszamy!

Adaptacja - Pomarańczowa Ciuchcia – prywatne przedszkola i żłobki Warszawa
Adaptacja

W przyjazny sposób przygotowujemy dziecko  i rodzica do rozpoczęcia przygody z przedszkolem i żłobkiem, uczymy współpracy z rówieśnikami i nauczycielami, otaczamy opieką doświadczonych pedagogów i psychologów. 

Adaptacja

NASZA ADAPTACJA
NASZA ADAPTACJA
Adaptacja jest to czas na wspólne zabawy i budowanie poczucia bezpieczeństwa dziecka w nowym miejscu. Maluszki nawiązują bliskie, serdeczne kontakty z nauczycielami i rówieśnikami, nabywają poczucia przynależności do grupy społecznej. Z każdym dniem obserwujemy rosnące zaufanie i pozytywne ...
MAŁA CIUCHCIA
MAŁA CIUCHCIA
Zajęcia adaptacyjne dla dzieci w wieku od 1 do 6 lat odbywające się w soboty i w niedzielę w godz. 10.00-12.00. Podczas zajęć maluchy uczą się nowych piosenek, zabaw i wierszyków. Pracują ciekawymi technikami plastycznymi. Biorą udział w zabawach, które czasem nie są możliwe do zorganizowania ...
MAŁA CIUCHCIA
NASZE RADY
NASZE RADY
Zapraszamy na nasz blog. Znajdziecie tam Państwo nie tylko informacje nt. adaptacji, ale także wiele innych porad naszych specjalistów: psychologów, pedagogów, metodyków, dietetyka.