8 lutego – BAL KARNAWAŁOWY w Pomarańczowej Ciuchci Bemowo I, Jabłonna i Ursus

W sobotę 8 lutego o godz. 10.00 zapraszamy dzieci, które nie są jeszcze przedszkolakami, na bal karnawałowy do naszych trzech przedszkoli.

Sczczegółowe opisy: 

Pomarańczowa Ciuchcia Bemowo I (Laurowa 67)

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. Pragniemy ten czas spędzić z Wami i serdecznie zapraszamy na kolorowy bal karnawałowy, podczas którego przeniesiemy się do świata bajek. Podczas tej muzycznej przygody nie zabraknie tańców z balonami oraz rodzinnych zabaw z wielobarwną chustą animacyjną. Przybędzie też Wróżka z Siedmiomilowego Lasu i zaczaruje nas w bajkowe zwierzęta. Pamiętajcie o strojach karnawałowych!

Pomarańczowa Ciuchcia Jabłonna (Przylesie 14)

W tym dniu w naszym przedszkolu odbędzie się Bal Karnawałowy. Wspólnie przeniesiemy się w świat dżungli, gdzie naszymi przewodnikami będą dzikie koty. Razem z nimi dzieci przygotują rozgrzewkę muzyczną pt: „Ambo Sambo” i wezmą udział w wesołych zabawach i konkursach. Podczas balu maluszki będą miały okazję zatańczyć w rytm przebojów karnawałowych z całego świata, rozwijając tym samym motorykę dużą, koordynację ruchową oraz poczucie rytmu. Nie zabraknie również zagadek z świata dżungli. Na pamiątkę naszej wspólnej zabawy wykonamy karnawałowe maski, które ozdobimy cekinami, brokatem oraz kolorowymi piórkami. Mile widziane przebrania dla dzieci, dobry humor i uśmiech na twarzy!

Pomarańczowa Ciuchcia Ursus (Rakietników 6)

W tym dniu zapraszamy wszystkie dzieci w strojach karnawałowych do wspólnej zabawy. Bajecznym krokiem wyruszymy w podróż i odwiedzimy bohaterów znanych i lubianych bajek. Wspólnie pobawimy się przy przebojach z różnych stron świata, ćwicząc przy tym koordynację ruchową i motorykę dużą. Tanecznym krokiem weźmiemy udział w wielu konkursach muzycznych. Miłym akcentem kończącym nasz bal będzie słodki poczęstunek.

Serdecznie zapraszamy! Rodziców prosimy o przygotowanie strojów karnawałowych dla dzieci.

Serdecznie zapraszamy!

Zapisz się do Newsletter'a

Chcę otrzymywać porady ekspertów oraz informacje o najważniejszych wydarzeniach
w Pomarańczowej Ciuchci.

Udostępnij

Udostępnij na facebook
Udostępnij na linkedin
Udostępnij na twitter
Udostępnij na email

Zobacz więcej

Aktualności

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 

Miło nam poinformować, że wszystkie przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia dołączyły do Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa i otrzymały dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, dzięki

Chcesz wiedzieć więcej ?

Skontaktuj się z nami