5 października – DZIEŃ OTWARTY w PC Bielany

W sobotę 5 października o godz. 10.00 zapraszamy dzieci w wieku od 1 do 4 lat wraz z rodzicami na DZIEŃ OTWARTY oraz zajęcia adaptacyjne do Pomarańczowej Ciuchci Bielany. 

Oto opis zajęć w tym dniu:

PC Bielany (ul. Bajana 35) – Zabawy muzyczne z Zającem Szarakiem 

W tym dniu razem z Zającem Szarakiem weźmiemy udział w jesiennych zabaw przy akompa-niamencie pianina, które poprowadzi instruktor rytmiki. Na początku spotkania wyruszmy w muzyczną podróż po lesie. Spotkamy tam leśne zwierzątka, które zaproszą nas do wspólnej zabawy. Będziemy naśladować ich odgłosy w zabawach dźwiękonaśladowczych oraz ich spo-sób poruszania się w zabawach muzyczno-ruchowych. Stworzymy leśną orkiestrę, a w pre-zencie za wspaniałą przygodę pomalujemy paluszkami dorodnego borowika. Pokonamy też tor przeszkód, będziemy skakać po kępkach mchu i biegać slalomem pomiędzy drzewami. Na zakończenie zaśpiewamy ulubione piosenki z Tęczową Panią. 

Zapraszamy!

Zapisz się do Newsletter'a

Chcę otrzymywać porady ekspertów oraz informacje o najważniejszych wydarzeniach
w Pomarańczowej Ciuchci.

Udostępnij

Udostępnij na facebook
Udostępnij na linkedin
Udostępnij na twitter
Udostępnij na email

Zobacz więcej

Aktualności

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 

Miło nam poinformować, że wszystkie przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia dołączyły do Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa i otrzymały dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, dzięki

Chcesz wiedzieć więcej ?

Skontaktuj się z nami