27 maja - DZIEŃ OTWARTY w PC Białołęka i PC Pruszków - Pomarańczowa Ciuchcia – prywatne przedszkola i żłobki Warszawa

27 maja – DZIEŃ OTWARTY w PC Białołęka i PC Pruszków

W sobotę 27 maja o godz. 10.00 zapraszamy na dni otwarte do naszych dwóch przedszkoli. Na Białołęce będzie to English Day – zabawy z językiem angielskim, a w Pruszkowie dzieci zamienią się w piratów. Zaproszenie kierujemy do dzieci w wieku od 1 do 4 lat oraz ich rodziców.

Szczegółowy program dni otwartych 27 maja:

PC Białołęka (ul. Brzozowy zagajnik 7) – Owocowa kraina: English Day

 „Kto chce być silny i zdrowy jak ryba, musi owoce jeść i warzywa”. Podczas tego spotkania postaramy się uświadomić maluchom, jak ważne jest zdrowe odżywianie. Z pomocą rodziców przygotujemy pyszną i niezwykle zdrową sałatkę owocową. Podczas wspólnych zabaw z doktorem Zdrówko, który będzie mówił tylko w języku angielskim, dzieci dowiedzą się, czym są witaminy oraz gdzie możemy je znaleźć. Powtórzymy kolory owoców oraz postaramy się nauczyć krótkiej piosenki w języku angielskim. Nie zabraknie ulubionych zabaw ruchowych przy dziecięcej  muzyce. Na koniec wykonamy „owocową” pracę plastyczną. Oprócz powyższych atrakcji, czekać będzie wiele innych  niespodzianek, na które bardzo serdecznie zapraszamy.

PC Pruszków  – Ahoj, piraci! 

„Bum cyk, cyk, i rata, rata, nie ma to jak los pirata, kto na drodze raz mu staje, temu kasza na śniadanie!”. W ten wyjątkowy sobotni ranek zamienimy się w odważnych piratów i wyruszymy statkiem w odległy rejs w poszukiwaniu przygód. Na statku czeka nas mnóstwo pracy, dlatego nie zabraknie zabaw paluszkowych, oddechowych oraz ćwiczeń całego ciała. Po wielkim sztormie dopłyniemy na nieznaną wyspę, na której czeka nas wiele niespodzianek. Tego dnia z okazji święta wszystkich dzieci nasze przedszkole odwiedzi teatrzyk ze spektaklem dla najmłodszych; zaprosimy również dzieci do malowania buziek. Spotkanie zakończymy wykonaniem pirackiej chustki na głowę. 

Zapraszamy!

Udostępnij

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Zobacz więcej

Blog

Immersja językowa – na czym polega?

Immersja językowa – na czym polega? Na czym polega „zanurzenie” dziecka w języku? Jakie korzyści przynosi immersja językowa i kiedy warto rozpocząć naukę języków obcych

Chcesz wiedzieć więcej ?

Skontaktuj się z nami

Używamy plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
polityka prywatności, polityka cookies