26 października – DZIEŃ OTWARTY w PC Bemowo I, Bemowo II, Józefosław, Piastów

W sobotę 26 października w godz. 10.00-12.00 zapraszamy na DNI OTWARTE do czterach przedszkoli: Bemowo I, Bemowo II, Józefosław i Piastów. Na Bemowie I atrakcją dnia będą zajęcia zumby, na Bemowie II wesołe zabawy przy muzyce, w Józefosławiu przedstawienie Teatru Duet Jaha „Budzenie Królewny Marudy”, a w Piastowie „Bal Jesieni”. 

Oto szczegółowy program zajęć adaptacyjnych w tym dniu:  

PC Bemowo I (ul. Laurowa 67)- Kolorowy Świat

Tego dnia zapraszamy do zaczarowanej krainy, pełnej kolorów i dźwięków. Czekać tam na nas będzie mnóstwo atrakcji. Zaczniemy od pokazu zumby w wykonaniu profesjonalnego instruktora. Wcielimy się w role tancerzy, rozwijając tym samym poczucie rytmu i ogólną sprawność fizyczną. Muzycznym rytmom będą towarzyszyć zabawy z chustą animacyjną i pomponami, które zapewne dostarczą wszystkim mnóstwo radości. Podczas spotkania nie zabraknie czarowania wielkich baniek mydlanych. A może komuś uda się wskoczyć do środka bańki? Moc atrakcji gwarantowana.

PC Bemowo II (ul. Kaliskiego 23 B)- Spotkanie z niedźwiedziem

Tego dnia poznamy niedźwiadka, który zabierze nas na wycieczkę do lasu. Posłuchamy, jak szumią drzewa oraz poznamy leśnych mieszkańców. Wybierzemy się także na grzyby i postaramy się nazbierać tylko te, które są jadalne. Razem z niedźwiadkiem i jego przyjaciółmi pobawimy się przy muzyce. Podczas spotkania nie zabraknie również wesołych zabaw na torze przeszkód. Na zakończenie wykonamy portret niedźwiedzia, a także spróbujemy niedźwiadkowego przysmaku.

PC Józefosław (ul. Ogrodowa 20 B)- Teatrzyk „Budzenie Królewny Marudy”

W tym dniu serdecznie zapraszamy na spektakl teatralny pt. „Budzenie Królewny Marudy” w wykonaniu aktorów Duetu Jaha. Bedzie to interaktywne przedstawienie, w czasie którego spróbujemy obudzić Królewnę Marudę i pokazać jej, że szczęście i sens są w małych, prostych rzeczach. To wspaniała przygoda integrująca aktorów, dzieci i dorosłych. Będzie jej towarzyszyć śpiew, taniec, rozmowy i radosna atmosfera. Cały spektakl oparty jest na technice dramy pedagogicznej, która pozwala dzieciom wcielać się w bajkowe role i dzięki temu przełamywać swoją nieśmiałość i integrować się z innymi dziećmi. Ostatnia część naszego spotkania obejmować będzie zabawy ruchowe na torze przeszkód. 

PC Piastów (ul. Warszawska 43)- Bal Jesieni

Jesień zagościła w Piastowie na dobre, więc na jej cześć wydajemy uroczysty bal! Będziemy tańczyć, bawić się i jeść pyszne przekąski serwowane w jesiennych odsłonach. Weźmiemy udział w wielu zabawach, grach i konkursach o tematyce jesiennej. Zbierać będziemy kasztany, szyszki i liście, rozwijając przy tym motorykę małą. Nie zabraknie okazji do ćwiczenia sprawności i koordynacji ruchowej podczas skoków po kałużach i zabaw z kropelkami deszczu.

Jak przystało na prawdziwy bal – zapraszamy w strojach balowych!

Zachęcamy, aby dziecięce kreacje były w barwach jesieni.

Można też przebrać się za jesienne leśne skrzaty, jeżyki, liski, wiewiórki itp.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Czekamy na Was !

Zapisz się do Newsletter'a

Chcę otrzymywać porady ekspertów oraz informacje o najważniejszych wydarzeniach
w Pomarańczowej Ciuchci.

Udostępnij

Udostępnij na facebook
Udostępnij na linkedin
Udostępnij na twitter
Udostępnij na email

Zobacz więcej

Aktualności

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 

Miło nam poinformować, że wszystkie przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia dołączyły do Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa i otrzymały dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, dzięki

Chcesz wiedzieć więcej ?

Skontaktuj się z nami