25 maja - DNI OTWARTE w PC Białołęka, Jabłonna i Ursus - Pomarańczowa Ciuchcia – prywatne przedszkola i żłobki Warszawa

25 maja – DNI OTWARTE w PC Białołęka, Jabłonna i Ursus

W sobotę 25 maja w godz. 10.00-12.00  zapraszamy na dni otwarte do naszych kolejnych przedszkoli. Na Białołęce i w Jabłonnie będą to warsztaty naukowe i eksperymenty z suchym lodem. W Ursusie zaprosimy na zajęcia zumby oraz pokaz dużych baniek mydlanych. A oto szczegółowy program zajęć:

PC Białołęka – Warsztaty naukowe 

Serdecznie zapraszamy wszystkie maluszki na wielkie eksperymentowanie. Tematem przewodnim spotkania będzie „Suchy lód”. W tym dniu zamienimy się w prawdziwych naukowców i za pomocą efektownych eksperymentów wspólnie wyczarujemy magiczny świat. Stworzymy białą, gęstą mgłę, pękającą pianę oraz ogromną bańkę mydlaną. Poznamy również tajniki gazowanych napojów. Nasze eksperymenty z pewnością zaciekawią każdego małego naukowca. W drugiej części spotkania weźmiemy udział w zabawach integracyjnych z chustą animacyjną,  zatańczymy do piosenki „Fale dwie” oraz zrobimy kolorowy deszczyk piłeczek. Na zakończenie naszego spotkania wykonamy pracę plastyczną pt.: „Magiczna fiolka”. Przy rytmach znanej dzieciom piosenki „Tęcza cza cza” stworzymy kolorowy obraz w menzurce z wykorzystaniem folii, farb paluszkowych, bibuły i cekinów.

PC Jabłonna – Wielkie eksperymentowanie 

Tematem przewodnim spotkania będzie „Suchy lód”. W tym dniu zamienimy się w prawdziwych naukowców i za pomocą efektownych eksperymentów wspólnie wyczarujemy magiczny świat. Stworzymy białą, gęstą mgłę, pękającą pianę oraz ogromną bańkę mydlaną. Sprawimy, że nawet metalowe łyżki zapiszczą! Poznamy również tajniki gazowanych napojów. Nasze eksperymenty z pewnością zaciekawią każdego małego naukowca. W drugiej części spotkania weźmiemy udział w zabawach integracyjnych z chustą animacyjną,  zatańczymy do piosenki „Fale dwie” oraz zrobimy kolorowy deszczyk piłeczek. Na zakończenie naszego spotkania wykonamy pracę plastyczną pt.: „Magiczna fiolka”. Przy rytmach znanej dzieciom piosenki „Tęcza cza cza” stworzymy kolorowy obraz w menzurce z wykorzystaniem folii, farb paluszkowych, bibuły i cekinów.

PC Ursus – Zajęcia zumby i zabawy z bańkami mydlanymi 

Na początku spotkania przywita nas Pani Tęcza i zabierze nas w podróż do swojej wielobarwnej krainy. Poznamy tam kolory podstawowe i podczas eksperymentowania z nimi będziemy odkrywać kolory pochodne. Pani Tęcza zaprosi nas również do zabaw integracyjnych z chustą animacyjną i zabaw tanecznych z kolorowymi szarfami. W drugiej części spotkania odbędą się zajęcia taneczne Zumby prowadzone przez naszą instruktorkę Aleksandrę Nadaj. Będziemy tańczyć z różnorodnymi rekwizytami i wcielać się w zabawne postacie, rozwijając przy tym poczucie rytmu i koordynację ruchową. Kolejną atrakcją spotkania będzie zamykanie dzieci w bańce mydlanej, co z pewnością spodoba się wszystkim maluchom i przysporzy im dużo radości. Oprócz tego w programie m.in. malowanie twarzy, zabawy z balonami, tańce do znanych dziecięcych utworów, zabawy w basenie z kulkami. Miłym akcentem na zakończenie będzie słodki poczęstunek.

Serdecznie zapraszamy!

Udostępnij

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Zobacz więcej

Blog

Immersja językowa – na czym polega?

Immersja językowa – na czym polega? Na czym polega „zanurzenie” dziecka w języku? Jakie korzyści przynosi immersja językowa i kiedy warto rozpocząć naukę języków obcych

Chcesz wiedzieć więcej ?

Skontaktuj się z nami

Używamy plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
polityka prywatności, polityka cookies