25 listopada – DZIEŃ OTWARTY w PC Bemowo 1 i PC Wilanów

W sobotę 25.11 o godz. 10.00 zapraszamy na dni otwarte do naszych 2 przedszkoli. Na Bemowie atrakcją dnia będzie koncert muzyków z filharmonii, a na Wilanowie – bal jesieni.

Szczeółowy program dni otwartych 25 listopada:

PC Bemowo 1 (ul. Lazurowa 67) – Koncert muzyków z Filharmonii Narodowej 

W tym dniu dla naszych małych gości mamy niespodziankę. Odwiedzą nas muzycy z Filharmonii Narodowej, którzy zabiorą nas w świat instrumentów perkusyjnych. Dzieci podczas koncertu poznają nazwy instrumentów oraz wcielą się w rolę prawdziwych muzyków! Ponadto nasze maluchy będą doskonaliły sprawność ruchową poprzez zabawy na torze przeszkód zbudowanym z kształtek a także w basenie z kolorowymi kulkami. Maluszki podczas zabawy z ciastoliną rozwiną małą motorykę oraz dziecięcą wyobraźnię. Nie zabranie również wesołych zabaw muzycznych z kolorową chustą animacyjną. 

PC Wilanów (ul. Vogla 11) – Bal Pani Jesieni 

Wszystkie dzieci wraz z rodzicami zapraszamy na niezapomnianą zabawę z mnóstwem kolorów! Razem z jesienią rozgrzejemy buzię dmuchając na barwne listki, pobawimy się przy jesiennej nastrojowej muzyce, pokonamy zwariowany tor przeszkód. Nie zabraknie też zabaw z chustą Klanzy oraz darami jesieni. Na zakończenie wykonamy z jesiennych skarbów pracę plastyczną. Zachęcamy wszystkich do przebrania się w jesienne stroje.

Zapraszamy!

Zapisz się do Newsletter'a

Chcę otrzymywać porady ekspertów oraz informacje o najważniejszych wydarzeniach
w Pomarańczowej Ciuchci.

Udostępnij

Udostępnij na facebook
Udostępnij na linkedin
Udostępnij na twitter
Udostępnij na email

Zobacz więcej

Aktualności

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 

Miło nam poinformować, że wszystkie przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia dołączyły do Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa i otrzymały dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, dzięki

Chcesz wiedzieć więcej ?

Skontaktuj się z nami