2 marca – DZIEŃ OTWARTY w PC Pruszków i PC Włochy oraz bal karnawałowy w Józefosławiu

W sobotę 2 marca o godz. 10.00 zapraszamy na dzień otwarty do PC Pruszków i PC Włochy. Natomiast Józefosławia  zapraszamy na bal karnawałowy.  A oto szczegółowy program zajęć:

PC Pruszków (ul. Gałczyńskiego 31) – Teatrzyk kukiełkowy 

Tego dnia zaprosimy maluszki do bajkowego świata, gdzie obejrzą kukiełkowe przedstawienie o przygodach Jasia i Małgosi. Udział w teatrzyku dostarczy dzieciom wielu doznań artystycznych, będzie atrakcyjny nie tylko wizualnie, ale też muzycznie. Po spektaklu maluszki wezmą udział w wesołej zabawie muzyczno-ruchowej „Jesteśmy w lesie”, która wesprze rozwój motoryki dużej, koordynacji ruchowej oraz spostrzegawczości. Wspólnie wykonają smoka, który będzie.. ział ogniem! Dodatkową atrakcją w tym dniu będą zajęcia zumby, które poprowadzi pani Ola – instruktor zajęć muzyczno-ruchowych w naszym przedszkolu. Będzie to doskonała okazja do rozwijania u dzieci ogólnej sprawności fizycznej i poczucia rytmu. Podczas spotkania nie zabraknie również wspólnego śpiewania piosenek i muzykowania na instrumentach perkusyjnych.

PC Włochy (ul. Śląska 36) – Zabawy z Magikiem Robem 

W tym dniu w naszym przedszkolu pojawi się wyjątkowy gość. Będzie to Magik Rob, który zaprosi dzieci do zaczarowanego świata iluzji i zaprezentuje magiczne widowisko. Udział w spektaklu będzie okazją do rozwijania spostrzegawczości i wyobraźni dzieci. Charyzmatyczny iluzjonista i jego kolorowe rekwizyty z pewnością zrobią wrażenie na wszystkich uczestnikach spotkania. Miłą niespodzianką z pewnością będzie możliwość aktywnego asystowania Robowi w wykonywaniu magicznych sztuczek. Po pokazie zaprosimy dzieci do zabaw integracyjnych z chustą animacyjną, wspólnego śpiewania piosenek oraz muzykowania na instrumentach perkusyjnych. Tego dnia nie zabraknie również zabaw paluszkowych i sensorycznych doskonalących motorykę małą oraz zabaw ruchowych na torze przeszkód. Na zakończenie spotkania – dbając o rozwój inwencji twórczej i wyobraźni – maluszki wykonają pracę plastyczną „Królik w kapeluszu” z wykorzystaniem pomponów i kółek origami.

PC Józefosław (ul. Ogrodowa 23B) – Witajcie w naszej bajce – BAL KARNAWAŁOWY

Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na wyjątkowe spotkanie. W tym dniu w naszym przedszkolu odbędzie się bal karnawałowy. Wspólnie przeniesiemy się w magiczny świat bajek. Naszymi przewodnikami będą Myszka Minne i Myszka Miki. Razem z nimi zrobimy bajkową rozgrzewkę i weźmiemy udział w wesołych zabawach i konkursach o tematyce bajkowej. Będziemy tańczyć w rytm przebojów karnawałowych z całego świata, rozwijając tym samym motorykę dużą, koordynację ruchową oraz poczucie rytmu. Nie zabraknie również bajkowych czarów i zagadek. Na pamiątkę naszej wspólnej zabawy wykonamy karnawałowe maski, które ozdobimy cekinami, brokatem oraz kolorowymi piórkami. Mile widziane będą przebrania dla dzieci, dobry humor i uśmiech na twarzy. Mamy nadzieję, że będzie to niezapomniany bal – pełen atrakcji i niespodzianek. Do zobaczenia!

Na dzień otwarty w Józefosławiu zapraszamy 16 marca o godz. 10.00.

Zapraszamy!

Zapisz się do Newsletter'a

Chcę otrzymywać porady ekspertów oraz informacje o najważniejszych wydarzeniach
w Pomarańczowej Ciuchci.

Udostępnij

Udostępnij na facebook
Udostępnij na linkedin
Udostępnij na twitter
Udostępnij na email

Zobacz więcej

Aktualności

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 

Miło nam poinformować, że wszystkie przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia dołączyły do Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa i otrzymały dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, dzięki

Chcesz wiedzieć więcej ?

Skontaktuj się z nami