17 marca – DZIEŃ OTWARTY w PC Bemowo 1, Bielany, Józefosław i Ursus

W sobotę 17 marca o godz. 10.00 zapraszamy na dni otwarte do naszych  czterech przedszkoli.

Szczegółowy program dni otwartych 17 marca:

PC Bemowo 1 – Kraina zwierząt: „Warsztaty przyrodnicze”

Tego dnia odwiedzą nasze przedszkole zwierzęta domowe i egzotyczne. Swoją obecność zapowiedziały: kaczuszki, kurczaczki, króliczki jaszczurka oraz kameleon. Nasze maluchy dowiedzą się, czym żywią się zwierzątka, gdzie mieszkają i jak należy się nimi opiekować. Podczas sobotniego  spotkania będzie czas na  swobodną zabawę w kącikach zainteresowań, gdzie dzieci rozbudzą swoją wyobraźnię oraz kreatywność. Nie zabraknie zabaw z chustą animacyjną oraz ćwiczeń z wykorzystaniem ciastoliny doskonalących małą motorykę. Dużo radości i dobrego humoru dostarczą zagadki muzyczne oraz ćwiczenia gimnastyczne. Do zobaczenia! 🙂

PROMOCJA: Dla tych z Państwa, którzy podpiszą z nami umowę w dniu 17 marca, przygotowaliśmy specjalną ofertę – BRAK OPŁATY WPISOWEJ.

PC Bielany – Części ciała: zabawy muzyczno-ruchowe z jęz. angielskim

Tego dnia wspólnie z dziećmi będziemy wskazywać części ciała w języku angielskim przy rytmicznych zabawach muzyczno – ruchowych. Ponadto poznamy kwiaty, które jako pierwsze wyrastają na wiosnę, ich nazwy oraz kolory. Wspólnie będziemy klasyfikować przedmioty o odpowiednim kolorze oraz poznamy  zapach kwiatków, wykorzystując  do tego ćwiczenia i zabawy oddechowe. Nie zabraknie również zabaw ruchowych doskonalących motorykę dużą. Na koniec każdy mały przyrodnik wykona swojego kwiatka za pomocą kolorowej bibuły i foremki do muffinek.

PC Józefosław – Muzyczna podróż po świecie

Zajęcia zaczniemy od swobodnej zabawy w kącikach zainteresowań, dzięki którym pobudzana jest kreatywność i wyobraźnia dzieci, a także są to działania zachęcające do naśladowania i odgrywania ról dorosłych. Tego  dnia główną atrakcją będzie wizyta muzyków, którzy zaproszą wszystkich w daleką podróż pod przewodnictwem saksofonu. W ramach pracy plastycznej rozwijającej twórczość i sprawność manualną, każde dziecko wykona swoją grzechotkę, którą będzie mogło wykorzystać w trakcie muzycznej podróży. Ostatnia część naszego spotkania obejmować będzie, w zależności od warunków pogodowych, zabawy swobodne na sali gimnastycznej lub przedszkolnym placu zabaw.

PC Ursus –W kosmosie

Tego dnia dzieci wraz z Maćkiem wybiorą się w podróż po kosmosie. Poznają układ słoneczny oraz wszystkie planety jakie się tam znajdują. Wykonają wiele ciekawych doświadczeń i eksperymentów chemicznych oraz fizycznych, poznając tajemnice każdej z planet. Na koniec dzieci wykonają układ planetarny rozwijając swoją kreatywność. Dodatkową atrakcją będą zajęcia z Zumby Kids prowadzone przez naszą instruktorkę Panią Aleksandrę Nadaj. Zajęcia Zumby to szalona zabawa, porywająca muzyka, taniec oraz specjalnie przygotowane dla dzieci proste układy choreograficzne. Oprócz tego odbędzie się m.in.: malowanie twarzy, zabawy z balonami, tańce do znanych dziecięcych utworów, zabawy w basenie z kulkami. Miłym akcentem kończącym nasze spotkanie będzie słodki poczęstunek.

Zapraszamy!

Zapisz się do Newsletter'a

Chcę otrzymywać porady ekspertów oraz informacje o najważniejszych wydarzeniach
w Pomarańczowej Ciuchci.

Udostępnij

Udostępnij na facebook
Udostępnij na linkedin
Udostępnij na twitter
Udostępnij na email

Zobacz więcej

Aktualności

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 

Miło nam poinformować, że wszystkie przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia dołączyły do Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa i otrzymały dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, dzięki

Chcesz wiedzieć więcej ?

Skontaktuj się z nami