14 października - DZIEŃ OTWARTY w PC Wilanów - Pomarańczowa Ciuchcia – prywatne przedszkola i żłobki Warszawa

14 października – DZIEŃ OTWARTY w PC Wilanów

W sobotę 14 października zapraszamy na dzień otwarty do naszego przedszkola na Wilanowie (ul. Vogla 11). Zaproszenie kierujemy do dzieci w wieku od 1 do 4 lat, które nie są jeszcze przedszkolakami, a także do ich rodziców/opiekunów.

W tym dniu zaprosimy dzieci i rodziców do magicznego lasu na grzybobranie. Wraz z napotkanym po drodze zajączkiem pobawią się w leśną zabawę, która kształtuje umiejętność orientacji w przestrzeni oraz zrozumienie poleceń. Dzieci będą naśladowały szum drzew, plusk wody w kałużach oraz tupot małych nóżek, co będzie doskonałym ćwiczeniem aparatu artykulacyjnego. Tajemnicze klocki Logo zamienią się za sprawą magicznej różdżki w piękne grzybki, które dzieci będą zbierać do swoich koszyczków. W nagrodę otrzymają szablony grzybka-muchomorka, które będą mogły ozdobić, usprawniając tym samym motorykę małą i ćwicząc mięśnie palców oraz rozwijać wyobraźnię i kreatywność. Na dzieci i rodziców będzie czekać atrakcja w postaci przedstawienia Teatru Dobrego Serca „Baśniowy pokoik”. Baśniowy pokoik to wielkie marzenie niepoprawnego Pieska, który porzuca rodzinną budę i kochającego Tatę, by zdobyć pierwszą nagrodę na wystawie psów w Mieście Róż. Niestety róże mają też kolce! Czy Piesek odda swą miskę i obrożę, by móc trochę się pobawić? Czy zamiast „baśniowego pokoiku” zyska pchły na grzbiet? Wszystko skończyłoby się może źle, gdyby nie Biały Kotek idący za nim łapa za łapą. Ale… Co na to wszystko powie Tata?! „Baśniowy pokoik” to przypowieść o piesku niepoprawnym i kochającym tacie!

W dniu otwartym rodzice będa mieli okazję porozmawiać z dyrektorem placówki i zapoznać się z ofertą przedszkola.

Zapraszamy!

Udostępnij

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Zobacz więcej

Blog

Immersja językowa – na czym polega?

Immersja językowa – na czym polega? Na czym polega „zanurzenie” dziecka w języku? Jakie korzyści przynosi immersja językowa i kiedy warto rozpocząć naukę języków obcych

Chcesz wiedzieć więcej ?

Skontaktuj się z nami

Używamy plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
polityka prywatności, polityka cookies