13 stycznia – DZIEŃ OTWARTY w PC Piastów

20 stycznia o godz. 10.00 zapraszamy na dni otwarte połączone z zajęciami adaptacyjnymi do naszych trzech przedszkoli. Zaproszenie kierujemy do dzieci w  wieku od 1 do 4 lat oraz ich rodziców

Szczegółowy program dni otwartych 20 stycznia:

PC Bielany (ul. Bajana 35) – Zabawy muzyczno-ruchowe z j. angielskim

Tego dnia razem ze wszystkimi dziećmi zamienimy nasza salę w piękną zimową krainę.  W trakcie zabaw paluszkowych usprawnimy małą motorykę. Podczas ćwiczeń buzi i języka usprawnimy nasze aparaty artykulacyjne. Zaprosimy wszystkie maluchy na spacer, podczas którego dzieci będą pokonywać zimowe przeszkody, rozwijając przy tym sprawność ruchową oraz  koncentrację uwagi. W tym dniu nie zabraknie zimowych piosenek, przy których wspólnie potańczymy i pośpiewamy. Zajęcia uświetnią jak zwykle zabawy z chustą Klanza i ciastoliną. Na zakończenie, maluszki z pomocą rodziców wykonają zimową pracę plastyczną. Zapraszamy! 

PC Ursus – Smerfne ciasteczka

Wszystkie dzieci udadzą się w podróż do smerfnej wioski, gdzie będą się przygotowywać do dnia Babci i Dziadka. Zatańczą smerfny taniec, pomogą zrobić smerfom ciasteczka dla dziadków. Wezmą również udział w konkursach i zabawach ruchowych z rodzicami. Oprócz tego w programie m.in: malowanie twarzy, zabawy z balonami, tańce do znanych dziecięcych utworów, zabawy w basenie z kulkami. Dodatkową atrakcją będą przygotowane zabawy muzyczno – ruchowe prowadzone przez panią Ewę Zembaty. Miłym akcentem kończącym nasze spotkanie będzie słodki poczęstunek.

PC Wilanów (ul. Vogla 11) –Koncert muzyczny „Afrykańskie rytmy”

Tego dnia wybierzemy się w dziką i gorącą podróż do Afryki. Założymy własne plemię, wymyślimy okrzyk. Będziemy zaklinać zimę poprzez taniec i magiczne językowe zaklęcia. Na dzieci czekać będzie nie lada niespodzianka – zapoznają się z różnego rodzaju bębnami. Będą miały okazję zobaczyć ciekawe instrumenty oraz posłuchać ich brzmienia. Dzieciaki spróbują także swoich sił w grze na instrumentach. Na zakończenie dzieci wykonają maskę afrykańskiego zwierzątka.

 Zapraszamy!

Zapisz się do Newsletter'a

Chcę otrzymywać porady ekspertów oraz informacje o najważniejszych wydarzeniach
w Pomarańczowej Ciuchci.

Udostępnij

Udostępnij na facebook
Udostępnij na linkedin
Udostępnij na twitter
Udostępnij na email

Zobacz więcej

Aktualności

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 

Miło nam poinformować, że wszystkie przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia dołączyły do Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa i otrzymały dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, dzięki

Chcesz wiedzieć więcej ?

Skontaktuj się z nami