MAŁA CIUCHCIA - Pomarańczowa Ciuchcia – prywatne przedszkola i żłobki Warszawa

ZERÓWKA 2017/18 - ostatnie wolne miejsca

Przedszkole na 5+!

Wakacje 2017 z Pomarańczową Ciuchcią

Mała Ciuchcia adaptacja

BEZPŁATNE zajęcia dla przyszłych przedszkolaków - SOBOTY 10-12

ZERÓWKA 2017/18 - ostatnie wolne miejsca

Przedszkole na 5+!

Wakacje 2017 z Pomarańczową Ciuchcią

Mała Ciuchcia adaptacja

BEZPŁATNE zajęcia dla przyszłych przedszkolaków - SOBOTY 10-12

MAŁA CIUCHCIA

 

Mała Ciuchcia to OTWARTE, BEZPŁATNE zajęcia adaptacyjne dla dzieci w wieku od 1 do 4 lat odbywające się w soboty w godz. 10.00-12.00.  Podczas zajęć maluchy uczą się nowych piosenek, zabaw i wierszyków. Pracują ciekawymi technikami plastycznymi. Biorą udział w zabawach, które czasem nie są możliwe do zorganizowania w domu: wspólne zabawy w kole, zabawy z chustą animacyjną, ziarnami lub wodą. Zapewniamy dużo ruchu między, innymi: tory przeszkód, zjeżdżalnie, „szaleństwo na kształtkach”.  

 

Mała Ciuchcia to także źródło pomysłów na zabawy do wykorzystania w domu. Dzieci nauczą się nowych zabaw paluszkowych, logopedycznych, ruchowych, muzycznych. Będą tworzyć prace plastyczne różnymi, ciekawymi technikami. Stworzone „dzieła” zabiorą ze sobą do domu.

Zajęcia, wpływają na rozwój społeczny, emocjonalny, intelektualny i twórczy dzieci. 

 

Przyjazną atmosferę tworzą uśmiechnięte i otwarte panie nauczycielki, które zawsze służą poradą w sprawach wychowawczych i edukacyjnych.

 

Wspólna zabawa pozwala na zawarcie pierwszych przyjaźni oraz łagodne wejście w nowe środowisko - ułatwia adaptację. Dzięki zajęciom w Małej Ciuchci dziecko łatwiej rozstanie się z mamą i tatą wtedy, gdy nadejdzie czas pójścia do przedszkola.

 

WAŻNE: Rodzice/opiekunowie dzieci biorą czynny udział w sobotnich zajęciach adaptacyjnych. Zalecamy wygodny, swobodny strój.

 

 

Na zajęcia adaptacyjne Mała Ciuchcia zapraszamy od września do czerwca.

 

 

Zajęcia odbywają się we wszystkich Przedszkolach Pomarańczowa Ciuchcia.

 

 

 

PROSZĘ WYBRAĆ PLACÓWKĘ, ABY ZAPOZNAĆ SIĘ Z AKTUALNYM PROGRAMEM ZAJĘĆ: